5ae32100ed1f9obrazek.jpg
Z kolekce: Mohito

Tři nejmódnější barvy pro jaro a léto roku 2018

  • Letošním hitem se stala bezpochyby exoticky vyhlížející smaragdově zelená. Odstín připomínající tajemný minerál je lichotivý. Úchvatně vypadá na módním saténu. Luxusní materiál dodá smaragdovému odstínu na efektivnosti.

5ae385eb8bb17image.jpg

  • Mysticky fialová byla vyhlášená jako barva roku 2018. A to nejen na poli módním, ale i kosmetickém. Ženy, které se rády líčí a podléhají aktuálním trendům, by měly sáhnout právě po této barvě. Není to ovšem jen klasicky fialová, jak ji všechny známe, ale i atraktivní fuchsiová.

5ae385c121a8dimage.jpg

  • Žlutá barva symbolizuje jen samé příjemné věci. Stejně jako hřejivé slunce a čerstvě rozkvetlé pampelišky, ke stávajícímu období neodmyslitelně patří. Oproti předchozím barvám nepůsobí tolik extravagantně, což jí hraje do karet.

5ae3861b159d5image.jpg

Kontrastních barev se bojíme, ale není k tomu důvod. Většinou se děsíme toho, jak je zkombinovat. Přitom je celkem snadné, stačí se držet pár zaručených pravidel, se kterými nemůžete šlápnout vedle. To první je kombinování tón v tónu. To znamená, že pod fialové sako si obléknete šaty, které budou ve světlejší odstínu stejné či obdobné barvy, třeba světle růžové. Druhou možností je nosit pouze jeden výrazný oděv a kombinovat ho s tlumenými kousky. Ideálními barvami jsou v tomto případě černá, bílá a zemité tóny, jako je béžová. Pro ty, které se nebojí extravagance, je zde třetí varianta. Outfit je možné složit ze dvou a více sytých barev dohromady. Sytě žlutá vkusně kontrastuje třeba se smaragdově zelenou, ta zase s fialovou.

Návrháři si uvědomují, že módní barvy tohoto roku jsou agresivnějšího charakteru, ne každá žena s nimi bude sympatizovat. Z toho důvodu se v kolekcích objevují i doplňky ve výrazných barvách. Proto, když si netroufáte na oděvy, vyzkoušejte alespoň doplňky. Kostýmek v barvě slonovinové kosti bude nádherně korespondovat se smaragdově zelenými pantoflíčky a žlutou kabelkou. Pokuste se nudné outfity rozbít výraznými barvami. Rázem získá vaše kreace zcela nový, vysoce módní rozměr.

5ae32125e777aobrazek.jpgZ kolekce: Mohito

Čtěte také:

Uložit

Uložit