Máj, lásky čas, ale na ten si ještě nějaký ten pátek musíme počkat. Teď tady máme svátek všech zamilovaných – Valentýn. Pojďme si proto užít tento den plnými doušky a oddejme se tomu nejkrásnějšímu – lásce.

Ať už vyrážíte se svým drahým na romantickou večeři, nebo zůstáváte v pohodlí domova, nikdy není na škodu být krásnější než jindy, to jistě vaše drahá polovička ocení a vy si budete připadat mnohem sebevědoměji. K vašemu ještě dokonalejšímu já vám pro tento den skvěle poslouží produkty od značky Mary Kay®.

Uhraňte ho!

Dostaňte svého vyvoleného do kolen za pomoci sady očních stínů Sandstorm. Díky paletce hnědých očních stínů si vytvoříte jako mávnutím kouzelného proutku skvělý look, který ještě více podtrhne vaši krásu. Rozhodně nic nezkazíte, pokud svá kukadla zahalíte do trendy kouřového líčení, které je velmi módní a je ideálním řešení pro všechny typy očí. Buďte si jistá, že váš protějšek vám pro tentokrát opravdu bude koukat pouze do očí, a ne do výstřihu, jak bývá u mužů zvykem. :-)

MaryKay

Líbej mě

Rty k zulíbání, tak přesně na to byste měla myslet, pokud vyrážíte na romantické rande se svým drahým. Vždyť není nad krásné romantické polibky, zvláště pak na Valentýna. Aby vaše rtíky byly neodolatelné, použijte polomatnou rtěnku, odstín Pink Moonstone. Teď se možná zeptáte, proč zrovna tento odstín? Protože neutrální barvička se skvěle hodí pro jakýkoliv tón pleti a bude slušet jak blondýnka, tak i brunetkám či zrzečkám. Navíc jsme vám doporučili kouřové líčení očí, a to je samo o sobě výrazné. Nechcete přece vypadat jako klaun z levného cirkusu?

MaryKay

Pravá dáma

Chcete působit elegantně, ale zároveň velmi smyslně? To pak rozhodně doporučujeme líčení ve stylu okouzlující femme fatale. Na horní víčko naneste tekutou oční linku, řasám dodejte tu správnou délku za pomoci prodlužující řasenky Lush Love, rty přetřete temně červeným leskem a máte hotovo. Uvidíte, že váš protějšek se bude dmout pýchou, že právě vy zdobíte jeho mužný bok. :)

MaryKay

Příběh lásky

Není nic krásnějšího než si užívat ty nádherné okamžiky zamilovanosti. Aby vaše chvilky byly ještě intenzivnější, zahalte se do opojné vůněThinking of Love.Navíc, svěží květinové a dřevité tóny vás vždy zanechají v jeho mysli, tím si buďte jistá.

MaryKay

Jako z hedvábí

Není nic příjemnějšího než mít na dotek krásné hydratovanou a hebkou pokožku. Proto nezapomeňte před vaší schůzkou své tělo hydratovat za pomoci výživného tělového mléka s červeným čajem a fíky. To z vás pak nebude chtít váš objev sundat ruce. :-)

MaryKay

Přejeme vám krásný svátek sv. Valentýna!

Reklama