obrazek.png
Coco Chanel kdysi řekla: „Parfém je neviditelný, ale nezbytný a nenahraditelný módní doplněk. Avizuje, že žena přichází, a připomíná, když už odešla.“ A my s ní musíme souhlasit. Nám ženám totiž k dokonalosti často stačí opravdu málo. Ale když je ten Valentýn, využijte největších ženských zbraní k tomu, aby z nás váš muž (nejen) celý večer nespustil oči. Potřebujete opravdu málo – dokonalý parfém, který sedne přesně vaší osobnosti, jemný make-up, uhlově černé řasy, které zvýrazní vaše oči a barevnou rtěnku jako třešničku na dortu. Věřte, že pak se budete cítit sebevědomě, přitažlivě, sexy a jedinečně.

My jsme pro vás ve spolupráci s online obchodem parfémů a kosmetiky parfemy-elnino.cz vybraly tři kombinace pro ženy, které se nebojí vystoupit z davu a stát se těmi nejkrásnějšími v celé místnosti.

Pro pravou dámu
par3.jpg

Ženy prý občas hledají dokonalý parfém celý život. Možná, že tento je přímo pro vás. Vůně Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You je elegantní, plná energie a ženské něhy. Sluší sebevědomým a zralým ženám s dokonalým vkusem.
K takové vůni vám už stačí decentní rtěnka v zemitém odstínu Tigi Decadent Lipstick a řasenka Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks, kterou nebudete chtít odložit nejen pro její dokonalé balení, ale hlavně pro dokonalý a neodolatelný objem řas.

Pro módní ikonu
par2.jpg

Dámský parfém Guerlain Mon Guerlain ztělesňuje moderní ženskost. Symbolizuje silnou a svobodnou ženu, která dosahuje svých cílů. Je velkorysá a výjimečná stejně tak jako vůně Mon Guerlain. Stačí si přičichnout, zavřít oči a snít o velkých cestách, nezapomenutelných dobrodružstvích a lásce jako z románu. Tato vůně půjde ruku v ruce s rtěnkou Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour. Krémová, vyživující a zjemňující. Dokonalou tečkou pak bude řasenka, která vám vytvoří řasy jako mrkací panenka. Přesně taková je Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect. Žádný muž vám neodolá.

Pro moderní ženu
par4.jpg

Vůně Calvin Klein Obsessed For Women byla vyvinuta pro ženy, které jsou přirozené, přesto vždy dokonale upravené, minimalistické, přesto moderní a jdoucí s dobou. Tato vůně je svěží, lehká a jedinečná. Jednoduchost není nuda, naopak! K jemnému líčení a jemné vůni si dopřejte akcent, který upoutá na první pohled – rtěnku BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet a řasenku, která vám vykouzlí perfektní objem řas Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume Mascara.

Buďte krásná a přitažlivá! Nejen na Valentýna, ale po celý rok. 

Uložit

Reklama