Silvestr se většinou nese v duchu třpytek, prskavek, bublinek, přátel a sexy blýskavých outfitů. Anebo na druhé straně zachumlání v teplém oblečení a na sněhu. Letos bude vzhledem k vládním opatřením hlavním tématem domov po boku toho nejbližšího. Nemá cenu smutnit, raději se na tento den připravte ve velkém, oblékněte si stylový, ale pohodlný outfit, dejte si záležet na líčení i účesu a vkročte do nového roku jako pravá hvězda. 

Tradiční flitry


Zara 549 Kč / Zara 399 Kč

Kdy jindy obléknout flitry, když ne na Silvestr? Na mini šaty ale letos zapomeňte, v kurzu jsou kalhoty! Ale pozor, je to kousek pro velmi odvážné holky a vyžaduje štíhlé dlouhé nohy. Pokud však máte menší postavu, nebojte se tyto kalhoty zkombinovat místo krátkého topu s šaty a nechte je vykukovat. Nutností jsou boty na podpatku. 

A protoze je to přeci jen oslava konce roku, nebojte se trochu přidat na doplňcích a líčení. 


Mango 399 Kč / H&M 299 Kč / Nobea 139 Kč

Golden baby


H&M 949 Kč / Bershka 399 Kč

Pokud jsou šaty to pravé pro vás, vsaďte zítra na babydoll styl. Mini délka, volný áčkový střih a metalický odstín. Boty na podpatku nechte v botníku a raději sáhněte po blýskavých sandálkách, vlasy nechte volně a jen je doplňte trendy výraznou sametovou čelenku. Tento styl je super dívčí, ale zároveň sexy. A co víc, ve volných šatech se budete moci bez starostí najíst chlebíčků do sytosti. 


Lindex 190 Kč / Asos 169 Kč / Notino 215 Kč

Stylové pyžamo


Zara 399 Kč / 549 Kč

Nechce se vám na Silvestra doma příliš moc řešit? V tom případě podlehněte trendu saténových pyžam. Nejen, že se nosí do společnosti a mezi lidi, ale tentokrát v nich uděláte parádu i doma u vánočního stromečku. Volte komplet, tedy set kalhot a košile, na sexy obutí zapomeňte a raději nazujte šik pantofle. A čím dosáhnout slavnostního looku? Třeba veselou čelenkou!


Mango 1299 Kč / Lindex 100 Kč / Nyx 159 Kč

Také si přečtěte:

Reklama