V dnešní době se seznámit není tak snadné. Chodíme do práce, máme své zájmy a koníčky, domů se vracíme pozdě večer a vyrážet pravidelně do společnosti, na to občas nezbývá dostatek síly, energie ani elánu. A když už se poštěstí a narazíme na někoho, s kým bychom rády strávily kus večera a vyrazily na rande, není prostor na to, abychom to odfláknuly a daly všemu volný průběh. A tak přichází na řadu stepování před skříní a vymýšlení vhodného outfitu. Vytvořily jsme proto pro vás tři inspirace. Pro všechny holky a ženy od 20 až do věku 40+.

Je vám 20+? Ukažte nohy!
m1.jpg

Dokud tomu počasí přeje, rozhodně ukažte nohy. Ne výstřih, ale nohy. Po létě jsou opálené a s kapkou suchého oleje budou pořádně sexy. Zejména v kombinaci s koženými šortkami. Ty jsou velmi trendy – velké, objemné, do pasu a ideálně s páskem. V rámci vyváženosti celku nahoru neoblékejte nic volného a raději sáhněte po body nebo jiném topu, který bude jemně obtahovat vršek těla. A nezapomínejte, ve svém věku se nemusíte zbytečně postaršovat, místo jehel si raději obujte kecky a místo saka vezměte výraznou džísku. Jednoduché, hravé, stále šik.

30+ Pohrajte si s trendy
m2.jpg

Je jasné, že chceme být sexy a neodolatelné v každém věku. Ale jděte na to rafinovaně. Oblékněte si pouzdrovou sukni v midi délce, která opticky skvěle protáhne a zeštíhlí postavu a nebojte se trochu odvázat a zkombinovat ji s výrazným topem. Letos totiž pírka, volány, transparentní materiály nebo netradiční střihy pofrčí. Celkový lady look doplňte o sexy střevíčky na podpatku. Dokud ještě nezačalo mrznout!

40+ Lady za všech okolností
m3.jpg

Na rande v kalhotách? Proč ne! Zvolíte-li upnutý střih s vysoký pasek a tolik trendy rozstřižením nohavic v přední části, saténový top a sako nebo blejzr v Chanel stylu, budete naprosto dokonalá dáma. Třešničkou na dortu už pak bude ledvinka s hadím vzorem a nízké lodičky. Velmi elegantní, přesto stále šik a sexy.

Také si přečtěte:

Reklama