Odmítá plastické operace
Herečka není fanynkou plastik, které si některé její kolegyně tak moc oblíbily. Podle ní škodí její profesi herečky. Díky zásahům chirurgů by například ztratila přirozenou mimiku obličeje. Navíc jsou podle ní všechny plastiky později viditelné.


 
Obléká se pohodlně
Některé celebrity pro krásu trpí. Navlékají se do upnutých šatů či korzetů nebo nosí extrémně vysoké podpatky, z kterých po pár minutách bolí nohy. Julia Robert však raději dává přednost pohodlnosti. V šatníku nemá žádné extravagantní kousky. Nejraději má jednoduché základní modely, v nichž se cítí dobře a komfortně. Mnoho běžných žen se v Julii proto zhlédlo a milují její styl, kterým se mohou inspirovat!


 
Podtrhuje své přednosti
Julii Roberts může mnoho žen závidět její plné velké rty. Ty jsou její předností a ona to ví. Snaží se je tedy vždy podtrhnout jemnými barvami. Většinou sahá po přirozených odstínech, který vylepší tvar jejích rtů. Křiklavé barvy na herečce uvidíme málokdy.


 
Pečlivě se stará o své vlasy
Přesto, že jsme Juliu Roberts mohly vidět už v mnoha odstínech vlasů, její styl zůstává stále stejný. Většinou nosí delší vlasy, někdy vyžehlené, někdy zvlněné. Pečlivě se o ně však stará. Podle ní je základem zdravých vlasů hydratace. Julia používá přírodní olejíčky, které pravidelně dává na konečky i ke kořínkům. Často si na vlasy také dává masky. Hydratované vlasy mají hezčí barvu a lépe drží tvar účesu.


 
Nezapomíná na své tělo
Julia se zaměřila na proteinovou dietu. Jí hodně avokáda, vajec, ryb, kuřecího masa a zeleniny. Kromě jídelníčku, který je také plný čerstvých produktů, se Julia Roberts věnuje józe. Díky ní se dostává do psychické pohody, a také perfektně protáhne a posílí tělo.

Foto: Shutterstock & Profimedia

V kterém filmu máte Julii Roberts nejraději?

Reklama