Nebylo by báječné oprostit se od všeho nepotřebného a soustředit se na opravdu podstatné věci, a to jak v životě, tak i při každodenní úpravě vlasů? Nová řada stylingových produktů Taft Ultra Pure od Schwarzkopf neobsahuje silikony, je bez parfemace a ve vlasech nezanechává zbytky.

TaftPokud jde o styling, většinou toužíme po silné fixaci účesu. Stále více žen vyhledává také výrobky s menším množstvím přísad. Nová řada Taft Ultra Pure byla vyvinuta právě pro ženy, které chtějí stylingové výrobky, jež vlasům zajistí spolehlivou fixaci, ale nebudou je zbytečně zatěžovat.

Nový lak na vlasy Taft Ultra Pure umožňuje vytvořit bezchybný styling. Přitom vlasy nezatěžuje ani neslepuje a nezanechává zbytky. Inovativní složení laku na vlasy Taft Ultra Pure obsahuje o 40 % méně přísad než běžné produkty a neobsahuje silikony ani parfemaci. Receptura obsahuje „neviditelné“ polymery, jež zajišťují ultra silnou fixaci, která dokonale zafixuje účes až na 24 hodin a chrání vlasy před UV zářením.

Nová stylingová řada obsahuje vedle laku na vlasy i pěnové tužidlo. Pěnové tužidlo Taft Ultra Pure zajišťuje spolehlivou fixaci jakéhokoli účesu až na 48 hodin a zároveň vlasy chrání před horkým vzduchem při fénování.

Portfolio řady Taft Ultra Pure:

  • Lak na vlasy Taft Ultra Pure Ultra Strong, 250 ml – DMOC 97,70 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft Ultra Pure Ultra Strong, 200 ml – DMOC 97,70 Kč

Nová řada Taft Ultra Pure je na pultech obchodů k dostání od března 2013.

Taft

Reklama