Díky letošní novince značky Braun Silk-épil, která přináší až tři zkrášlovací metody v jednom balení, mohou ženy docílit nádherně zářící a hladké pokožky od hlavy až k patě v pohodlí svého domova. Tou novinkou je speciální obličejový kartáček Braun Silk-épil, který je součástí balení stejnojmenných epilátorů.

Pleťový kartáček čistí hloubkově póry a efektivně odstraňuje make-up i nečistoty z pleti či drobných vrásek – a to i z míst, která jsou při běžném ošetření těžko dostupná. Pleťový kartáček Braun Silk-épil je ideální přípravou pro hydrataci, neboť pomáhá pleti absorbovat až o 30 % více krému. 60 000 doteků štětinek kartáčku za sekundu zajistí jemnou exfoliaci a masáž pleti.  Výsledek je tudíž skvělý – jemnější a zářivější pleť, která je viditelně čistší. Kartáček disponuje dvěma rychlostmi a je vhodný i pro citlivou pleť. 

Braun Silk-épi

O dokonalé nohy se postarají epilátory Braun Silk-épil, které odstraňují i ty nejkratší a nejjemnější chloupky a zachovávají pokožku hladkou až po čtyři týdny.  Technologie Close-Grip spočívá ve 40 pinzetách rozmístěných tak, aby byla epilace co nejefektivnější a odstranila i krátké chloupky (0,5 mm) s lepším výsledkem než vosk. Vysokofrekvenční masážní systém stimuluje pokožku prostřednictvím masážních válečků a omezuje pocit bolesti. Výkyvná hlava se naklání až o 15 stupňů vpřed a vzad, díky čemuž se lépe přizpůsobuje křivkám ženského těla pro jemnější a efektivnější epilaci co nejblíže pokožce. Osvětlení Smartlight bylo navrženo tak, aby vám pomohlo jednoduše navádět epilátor. Odhalí i ty nejkratší a nejjemnější chloupky pro jejich dokonalé odstranění. Epilátory Braun Silk-épil 7 lze používat ve vaně nebo ve sprše.

Braun Silk-épi

Epilátory Braun Silk-épil 7 SkinSpa jsou vybaveny speciálním SkinSpa exfoliačním kartáčem, který odstraňuje odumřelé buňky, zamezuje zarůstání chloupků a obnovuje tak zářivost pokožky. Kartáč se jednoduše nasadí na epilátor místo epilační hlavy a vaše procedura může začít. Sonická technologie peelingového kartáče SkinSpa pracuje s více než 3 000 mikrovibracemi za minutu a odstraňuje odumřelé kožní buňky čtyřikrát lépe než manuální peeling. Design kartáčové hlavy je uzpůsoben tak, aby se díky úhlu 27 stupňů snadno přizpůsobila křivkám ženského těla. Speciální design 10 000 vláken peelingového kartáče umožňuje šetrně odstranit odumřelé kožní buňky a podporuje regeneraci pokožky.

Obličejový kartáček je součástí balení u vybraných modelů.

.

.

Reklama