Nová řada dekorativní kosmetiky Oriflame Colour přináší rtěnky Vivid, které dají vašim rtům neodolatelnou krásu plnou života. A to je teprve začátek… Oblíbená kosmetika Colour by Oriflame bude postupně v celé šíři nahrazena novou řadou Oriflame Colour. V katalogu Oriflame platném od 1. května 2005 jsou uvedeny kromě nových rtěnek Vivid také nové dlouhotrvající laky na nehty, konturovací tužky, lesky a balzámy na rty a sada pro péči o nehty. Na první pohled je patrná změna obalů, ale to důležitější se skrývá uvnitř – líčidla Oriflame Colour jsou ve srovnání s původní nabídkou ještě výkonnější, ještě přírodnější a jsou přizpůsobena náročnému životu ve městě.

 

 

 

Co přesně to pro vás znamená?

Výkonnější

Speciální multidimenzionální pigmenty u rtěnek Vivid, nový tvar štětečku a složení laků na nehty, to pro vás znamená intenzivnější barvy, které se lépe aplikují a déle vydrží. Například dlouhotrvající laky na nehty vydrží celých pět dní bez poškození.

Přírodnější - většina přípravků Oriflame Colour obsahuje Oriflame patentovaný komplex nazvaný 3 Phyto ActiveTM, který kombinuje výtažky z jitrocele, šípků a borůvek pro intenzivní hydrataci a ochranu pleti. Rtěnky Vivid navíc obsahují bambucké máslo, meruňkový olej a vitaminy C a E, které pečují o plný a mladistvý vzhled rtů. Dlouhotrvající laky na nehty byly obohaceny o výtažky z mořských řas pro lepší přilnavost laků. Gel na péči o nehtová lůžka obsahuje mandlový olej a výtažky z aloe, které udržují nehtová lůžko zdravé.

Přizpůsobena životu ve městě – všechny přípravky Oriflame Colour obsahují antioxidanty, které pleť chrání před předčasným stárnutím. Balzám na rty i křišťálové lesky na rty mají nově vysoké ochranné faktory, SPF 8 a SPF 12, které chrání před negativním působením slunečního záření.

 

Vyzkoušejte novinky Oriflame Colour:


PRO KRÁSNÉ RTY

Rtěnka Vivid - multidimenzionální pigmenty zaručují výrazný barevný efekt 15 trendy odstínů

Balzám na rty SPA - uvolňuje hydratační látky postupně a díky tomu udržuje rty hydratované po celých 8 hodin.

Křišťálový lesk na rty -  poskytuje rtům třpytivý zrcadlový lesk a sluneční ochranu SPF 6

Konturovací tužky na rty – mají dlouhotrvající barevný efekt, automatické zasouvání a ořezávání

 

PRO KRÁSNÉ RUCE A NEHTY

 

Dlouhotrvající lak na nehty - zaručují nádherný barevný efekt laku celých 5 dní bez poškození

Gel na nehtová lůžka - změkčí kůžičky a umožní jejich bezpečné zatlačení. Zároveň odstraňuje odumřelé kožní buňky, aby bylo okolí nehtů čisté a upravené

Bílá tužka na nehty - bezvadně vybělí špičky nehtů

Zpevňující lak na nehty - navrací nehtům sílu a chrání je proti lámání

Podkladový lak pro vyrovnání povrchu nehtů - vyrovnává rýhy, opticky projasňuje nehty a propůjčuje jim pěstěný vzhled

 

Šetrný odlakovač bez acetonu - odstraňuje lak rychle a šetrně

Ochranný lak na nehty s vysokým leskem - zvýrazňuje lesk a jas laku a chrání stálost barvy

Vitaminový krém na nehty a nehtová lůžka – hydratuje, zvláčňuje a chrání zdraví nehtů

Výživná báze pro růst nehtů - stačí 7 dní na to, aby vaše nehty rostly rychleji o 50 % lépe

Výživný olej proti lámání nehtů - posiluje lámavé nehty a činí je odolnější při ohýbání, redukuje riziko jejich štěpení a lámání.

 

Oriflame Colour, to je dokonalý efekt, módní paleta odstínů a zároveň i péče a ochrana pleti. Více informací o přírodní švédské kosmetice Oriflame, novinkách a možnostech nákupu získáte na internetu a infolince 271 024 999.

www.oriflame.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama