Oční stíny

63e0fc72969c5obrazek.jpg

Vysoce pigmentované, matné oční stíny obsahující speciální složení s máslem monoi pro dlouhotrvající vzhled. Odstíny jsou vhodné pro všechny tóny pleti. Obsahují účinnou směs exotického tahitského másla monoi a másel murumuru, cupuaçu a tucuma ze svěží a na živiny bohaté Amazonie a esenciální mastné kyseliny a provitamíny, které zjemňují, vyživují a hydratují pleť. Neuvěřitelně krémová a jemná textura spojuje ty nejlepší vlastnosti pudrových a tekutých očních stínů, které lze aplikovat za mokra i za sucha.

Lesky na rty

63e0fb8001d50obrazek.jpg

Pro krásné, plné a lesklé rty, které budou zářit jako diamant!
Diamond Lip Plumper je víc než jen lesk na rty. Jedná se o vysoce hydratační lesk a zároveň sérum pro zvětšení objemu rtů, vyživuje a zvýrazňuje je, takže působí plným dojmem a jsou hydratované. Obsahuje pravý třpytivý diamantový prach a obal je také ve tvaru diamantu.

Řasenky

S řasenkou Diamond Black budete mít rozzářené oči a krásné řasy doslova jako diamanty!
Silně vyživující řasenka, která je speciálně navržena k prodloužení, pozvednutí a oddělení řas. Osahuje lesklý diamantový prach, posilující peptidy, zklidňující minerální vodu a vitamín E pro hedvábné a lesklé řasy. Tato univerzální formule řasy vyživí a dodá vám upravený vzhled.

63e0fbe04003fblobid0.jpg

Řasenka Diamond Clear je váš nejlepší přítel!
Multifunkční čirá řasenka 5 v 1 navržená tak, aby vyživovala a poskytovala přirozený a zároveň uhlazený vzhled řasám a obočí. Toto velmi vyživující složení zvýrazňuje jejich přirozenou barvu a je vhodná pro tvarování a fixaci obočí. Prach z pravých diamantů vytváří jemný, přitažlivý vzhled, peptidy poskytují pevné a zdravě vypadající řasy. Zklidňující minerální voda a vyživující vitamín E pro hedvábné a lesklé řasy.

Tvářenka

63e0fbfc826b7obrazek.jpg

Jako v ráji se budete cítit s touto luxusně krémovou matnou Monoi Butter Blush tvářenkou od Physicians Formula.
Obsahuje ikonické složení z másel murumuru, cupuaçu a tucuma a navíc ještě tahitské máslo monoi, které pleť vyživí a vytvoří dokonale přirozený vzhled. Tvářenka je obohacená ještě o esenciální mastné kyseliny a provitamíny, které zjemňují, vyživují a hydratují pleť.
 
Bronzer

63e0fc6e8f2a0blobid0.jpg

Luxusní, voděodolný, zmatňující bronzer obsahující másla monoi a murumuru, který vykouzlí matný, tahitský sluncem políbený vzhled! Má neuvěřitelně krémovou a jemnou texturu, která poskytuje dokonalý a dlouhotrvající vzhled.
Obsahuje účinnou směs exotického tahitského másla monoi a másel murumuru, cupuaçu a tucuma z bujné a na živiny bohaté Amazonie a dále obsahuje esenciální mastné kyseliny a provitamíny, které zjemňují, vyživují a hydratují pleť.
 
Cestovní sada štětců

Když jste na cestách, většinou nemáte čas ani prostor nosit milion různých štětců na make-up. Je načase poznat svého nového nejlepšího přítele: štětec na make-up 4 v 1 od Physicians Formula.

63e0fba211034obrazek.jpg

Toto praktické balení obsahuje štětec na oční stíny, štětec na oční linky/obočí, štětec na bronzer/tvářenku a houbičku na aplikaci make-upu a korektoru. Dokonale navrženo pro snadnou, ale zároveň kvalitní aplikaci na cestách. Každý štětec je vyroben z prémiových syntetických vláken a matné rukojeti pro snadné používání a bezchybnou aplikaci. Spojte všechny štětce dohromady a získáte 4 v 1.

Dekorativní kosmetiku Physicians Formula koupíte v kamenných lékárnách Dr. Max nebo na eshopu www.drmax.cz.
Více inspirace najdete na instagramovém profilu www.instagram.com