Se začátkem jara, kdy pomalu svršků ubývá, začne většina žen přemýšlet nad nějakým nabraným kilogramem. Chcete shodit přebytečné kilogramy, které jste nabrala během minulého roku? Ať je to větší bříško, silná stehna nebo pozadí, zbavte se jich dříve, než na dveře zaťuká plavková sezona. Vyzkoušejte bezbolestné ošetření T-shape, revoluční novinku mezi víceúčelovými přístroji na remodelaci kontur těla i obličeje. Navštivte Miracle Esthetic Clinic and Spa a zbavte se nežádoucích kilogramů.

Luxusní přístroj T-shape je na českém trhu absolutní novinkou a zaručuje formování postavy těla i kontur obličeje. Jeho výsledky jsou rychlé, měřitelné a hlavně dlouhotrvající!

T-shape

Jaké je tajemství T-shape ošetření?

T-shape

T-shape unikátně kombinuje hned 3 různé technologie, které účinkují současně a již při prvním ošetření docílí dokonalých výsledků:

1.       První z technologií využívá ošetření LLLT Laserem, díky němuž se tuk rozpouští a odplaví se metabolickým systémem. Obvod těla se zmenší a objem je zredukován.

2.       Druhou technologií je multipolární radiofrekvence, která vytváří teplo ve spodní vrstvě kůže a zlepšuje elasticitu tkání a přirozeně vytváří nový kolagen. Ten dopomáhá pružnější a mladistvější pokožce.

3.       Třetí je vakuová masáž. Vakuum zvedá, tvaruje a stlačuje kůži tak, aby se zvyšoval krevní oběh v místě ošetření a stimulovala se lymfatická aktivita.

j

T-Shape je vhodný pro všechny věkové kategorie a druhy postavy. Neinvazivní technologie zaručuje rychlé, měřitelné a dlouhotrvající výsledky. Formování postavy a obličeje není časově náročné: na ošetření T-Shapem si stačí vyhradit pouhých 30 minut, ať už klient stojí o tvarování obličeje nebo těla. Doba strávená na T-Shape se snadno stane milou relaxací, ošetření je zcela bezbolestné a příjemné.

T-shape

Co T-shape všechno dokáže?

  • zpevnit pokožku
  • zlepšit kvalitu pleti
  • zredukovat tukové buňky
  • zeštíhlit
  • lifting obličeje
  • zredukovat odolnou celulitidu

 T-shape

Proč zvolit T-Shape v Miracle Esthetic Clinic and Spa?

Klinika neinvazivní péče Miracle Esthetic Clinic and Spa si potrpí na individuální přístup. Před každým ošetřením T-Shapem probíhá osobní setkání s proškolenou terapeutkou, která připraví plán přímo na míru požadavkům každého. Díky dokonalé vybavenosti moderními přístroji se můžete spolehnout, že dosáhnete výsledků, jaké si přejete. V útulném prostředí salónu se budete cítit jako doma.

T-shape

Více informací najdete na stránkách www.miracleclinic.cz

Reklama