5b112c06776abobrazek.pngFoto: Shutterstock.com

  • Vzory

Každoročně s v kolekcích objevují květinové vzory. Ty jsou s jarem a létem neodmyslitelně spojeny. Tento rok tomu nebude jinak. Ovšem hitem nejsou drobné kvítky, ale výrazné exotické rostliny. Ty mohou být doplněny i o zvířecí motivy či celé podobizny živočichů. Nejčastěji to jsou ptáci a dravé šelmy, zkrátka, ta správná divočina. K vidění jsou hojně i abstraktní pestrobarevné vzory. Pro dámy, co volí raději střídmější vzhled, jsou zde decentní proužky či puntíky. Ty už jsou takovou stálicí na koupacích oděvech.

5b113f46bcab5obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

  • Materiál

Zcela nově se začíná objevovat samet i v plavkových kolekcích. Naleznete z něj vyrobené bikiny i jednodílné plavky, a to v různých střizích a barevných odstínech. Měňavý efekt tohoto speciálního materiálu působí stylově a moderně, zazáříte tak u moře i u bazénu. Namítáte, že je to materiál do vody zcela nevhodný? Jste na omylu. Je totiž speciálně upraven, aby rychle usychal a nebyl tak těžký, když se namočí.

5b114053ada40obrazek.png

5b11409952c76obrazek.png
Z kolekce: Calzedonia

  • Detaily

Několik posledních sezón byly populární plavky se rafinovanými průstřihy či smyslným šněrováním. Provokace ale už bylo dost. Letos boduje romantika, zvláště pak volánky. Právě tento detail je efektivní, vy se tak stanete na pláži nepřehlédnutelnou. Výrazné volány i jemné kanýrky ocení ženy, které trápí malá prsa a potřebuji v oblasti dekoltu opticky pár centimetrů přidat. Nebo naopak pro ty, které chtějí na své vnady upozornit okolí.

5b1141eea0171obrazek.png
Z kolekce: Zoot.cz

  • Střih

Líbivým prvkem jsou nápaditě řešená záda u jednodílných plavek. Právě tento střih totiž už druhou sezónu vyhrává na plné čáře. Dříve se pod ně „schovávaly“ dámy, které mají nějaké to kilo navíc. Poslední dobou je ale vyhledávají i nejlépe placené světové modelky. Jednodílné plavky ale nemusíte obléknout pouze na pláž. Atraktivní modely se mohou proměnit v nepostradatelnou část letního šatníku. Famózně vypadají v kombinaci s džíny nebo sukní. Získáte tak nevšední leč stylový outfit.

5b114577c9f13obrazek.pngZ kolekce: Zara

  • Retro

Vysoce střižené kalhotky, inspirované módou 80. let, jsou aktuálně velmi trendy. Nesluší však jen ženám kypřejších tvarů, jak by se mohla zdát. I dámy jako proutek v nich budou vypadat naprosto úchvatné. Výhodou je, že schovají spodní část bříška, která bývá často problémová. Podrpsenky připomínají spíše módní topy než titěrné spodní prádlo. Pokud ale chcete ukázat své křivky v celé jejich kráse, zvolte naopak moderní brazilky. Jedná se o kalhotky, který jsou na zadečku více vykrojené než ty klasické. Pozadí vytvaruje do krásné kulaté podoby.

5b1142b60573fobrazek.pngZ kolekce: Tezenis

Čtěte také:

Uložit