Jak vypadá internetové partnerství se Ženou-in? Umístěte na své stránky náš banner a my o vás napíšeme. Na internetu máme už jedenáct kamarádek – staňte se jí i vy!

Jaké jsou podmínky?

Jestliže máte vlastní nekomerční internetové stránky nebo blog s jakoukoli tématikou a chcete, abychom o nich napsali, není nic jednoduššího!

Umístěte na své stránky jeden z bannerů Ženy-in a pošlete nám odkaz na tyto vaše stránky. Napište nám také něco víc o těchto stránkách, protože pokud budou stránky stát za to, dáme o vás formou novinky vědět našim čtenářkám a odkaz na vás umístíme na Ženu-in!
 
Neváhejte – pokud máte web třeba o pletení, psech, batolatech, nebo jen píšete postřehy ze života, nenechávejte si to pro sebe a oslovte tisíce našich čtenářek.
 
Jak na to? – podrobnější informace najdete ZDE!

 Tady jsou naše nejzajímavější kamarádky...

Estela a její příběh...

Životní příběh dívky, která se před deseti lety nakazila virem HIV. Autorce blog dává sílu dál bojovat předem prohraný boj, zároveň by chtěla varovat, že nakazit se může kdokoli kdekoli, že nejde o nemoc pouze prostitutek a feťaček.

Stránky jsme představili zde.


 Kolovratské tvořeníčko...

Portál o nejrůznějším tvoření – aranžování, batika, decoupage, drátování, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, adventní věnce, vyšívání a mnoho dalšího. Autoři se snaží, aby stránky byly stále „živé“, a tak každé pondělí připravují novinky – přehled toho nejzajímavějšího, co bylo přidáno na stránky za uplynulý týden.

Stránky jsme představili zde.


Maja hlídá děti...

Hlídání dětí, péče o seniory, pomoc v domácnosti...
Co mě vedlo k tomu, abych si založila webové stránky? Jsem pečovatelka, která je momentálně bez práce. Jsem teprve na začátku.

- Slivková Marie

Stránky jsme představili zde.


Africké Fialky...

Stránky jsou o mé veliké vášni, a to afrických fialkách. Založila jsem si je proto, že nějak přibývaly a přibývají stále nové a nové druhy – tak jsem se rozhodla o tu krásu podělit i s ostatními milovníky fialek. No a hlavně když někoho fialinky také zajímají a shání nějaké informace k pěstování, tak aby je měl hezky sepsané na jedné hromádce.

Stránky jsme představili zde.


Všechny naše internetové kamarádky najdete ZDE!

Reklama