Značka Rowenta sleduje aktuální trendy ve světě módy – a tím nejvýraznějším je určitě variabilita a volnost ve výběru oblečení i úpravy vlasů. Právě proto se narodil multifunkční produkt Rowenta Fashion Stylist 3v1. S ním jednoduše zvládnete variaci dokonalých šik účesů na každý den v týdnu, přesně takových, jaké se nosí na světových přehlídkových molech.

rowenta

S Rowenta Fashion Stylist 3v1 nemusíte měnit nástavce, ani pro ně vyhledávat volné místo ve skříňce, protože žehličku, kulmu a vlnovačku držíte v ruce naráz. Rowenta Fashion Stylist 3v1 má dva integrované kartáče pro dokonalé vyžehlení vlasů, nástavec pro lokny a speciálně vyvinutou desku pro vlny – vytvoříte přesně ten správný styling podle své nálady: romanticky velké a vzdušné vlny, elegantní hladce vyžehlené vlasy, případně rebelský look s vlasy jako po rozpletení copánků (poslední trend na módních přehlídkách).

Novinka v nabídce značky Rowenta chrání a pečuje o všechny typy vlasů – Fashion Stylist 3v1 je opatřen keramickým povrchem a generátorem iontů. Vaše vlasy zůstanou lesklé a díky efektu hydratace nebudou vysušené. Šetrný přístup k úpravě vlasů podporuje také nastavitelná teplota 170 nebo 200 °.

rowenta

Doporučená cena je 1 499 korun.