Vrtkavá a proměnlivá paní móda se proplétá a mísí do života skoro každé ženy. Držet s ní krok je někdy náročné. Samozřejmě, že hlavní jsou ty části oblečení, které „jsou vidět“, tedy super nové kalhoty, halenka či tričko, padnoucí bundička, doladíme boty, něco k tomu na krk a na zápěstí a hurá do ulic či na večírek.

Jenomže móda nám určuje i trendy ve světě spodního prádla. Tedy ta část, která na první pohled „není vidět“, ale náhoda je potvora a nikdy nevíte... a tak je lepší nepřijít do trapné chvilky, třeba na pohotovosti se zlomenou nohou, když se pod drahými riflemi budou skrývat oprané kalhotky s vytahanými gumičkami.

Neznamená to samozřejmě, že na sebe musíte každé ráno navlékat kousky za tisíc a více korun. Pěkné spodní prádlo se dá koupit i levně, ale jakmile začne vypadat tak, že je lepší se nikde nesvlékat, vyřaďte jej z šatníku. Nenechávejte si tyhle kousky ani pro strýčka příhodu, a protože „se možná budou ještě hodit“, hodit se nebudou. Opravdu může přijít chvíle, ať už příjemná či méně, že své spodní prádlo budete muset vystavit na odiv cizím očím. A nechcete-li ztratit punc ženy, je vhodné mít na sobě kousky, které jsou slušivé, nezaprané  a „jako nové“, protože v tuto chvíli se na Vás bude každé oko dívat jako na ženu a není žádoucí, aby se dívalo jako na ženu „šmudlu“, byť by prádlo bylo sebečistější.

A jsme u dražších modelů podprsenek a kalhotek. Každá žena má doma alespoň jednu luxusní soupravu. Jsou chvíle, které jsou většinou plánované, kdy se prádlo hodí vzít na sebe. Nenastávají dennodenně, takže si takové prádýlko šetříme. Ale pozor, jsme zase u módy! Luxus koupený před pěti lety nemusí být vždy in i dnes. Výrobci už nenabízejí sortiment bílá, černá, tělová, i když jsou tyto barvy stále žádané. Dnes můžete popustit uzdu fantazie a intimní část oblečení doladit barevně třeba k halence nebo sukni. Vypadá to opravdu dobře, představte si třeba khaki sukni ke kolenům, k tomu triko v proužku khaki – růžová s dlouhým rukávem. No a když se triko náhodou odloží, barevná návaznost pokračuje, jelikož podprsenka je celá khaki a jen ramínka má růžová. A když jde dolů i sukně, zůstáváte v pěkném kompletu spodního prádla, jelikož kalhotky jsou celé khaki. Opravdu dnes výrobci oděvů nabízejí komplety včetně spodního prádla.

Dalším důvodem, proč si dopřávat luxus ve spodním prádle častěji, je právě ona proměnlivá móda u oděvů „nahoře“, tedy košile, haleny, sukně, kalhoty, šaty apod. Není dobré, vykukuje-li kousek kalhotek z kalhot nebo ramínko podprsenky zpod tílka. Jak se snižuje sed u riflí, snižují se i střihy kalhotek. Je pravda, že každá z nás musí znát míru, kam až se může snížit. Vykukuje-li z riflí půlka zadku, je to ještě horší, než když čouhají kalhotky.

Každopádně je při nákupu spodního prádla z čeho vybírat. Nevěříte? Zkuste otevřít třeba stránky www.pradelnik.cz, tady najdete snad všechno -  mnoho různých značek, střihů, barevností a velikostí…

Zapojte se do soutěže a vyhrajte! Soutěž probíhá ZDE