radí naše čtenářka a velká milovnice koček DanaD. Příroda si stejně udělá, co chce a hubnutí v zimě je zbytečná námaha. Takový je její názor a proto doporučuje: Užívejte si a radujte se z dobrého jídla jako já a moje kočky.

Teď vás možná naštvu, ale já diety nedržím, nikdy. Ty  2-3 kila co přes zimu naberu zase, na jaře tak nějak samovolne vymizi - jen co začnu jezdit k vodě.  A navíc, naše tělo je genicky udělané tak, že když je krátký den, dělá si zásoby na zimu aby přežilo - s tím nic nenaděláme, to je vědecky doložený fakt, takže začínat s hubnutím uprostřed zimy, je docela ztráta energie. Jídlo by nemělo být zdrojem výčitek a stresu, ale naopak měla by to být radost, takže si to raděj užívejte. Buďte i s pár kily navíc šťastné a veselé a spokojené jako já a jako moje kočky, ty to taky neřeší.

kocky

kocka

kocka

DanaD

Milá DanoD, vaše kočky jsou úžasné fotomodelky. Je vidět, že si u vás užívají pohody a krásného života. A stou dietou máte pravdu. V zimě se tělo nějakému hubnutí instinktivně brání a nemá smysl se s ním prát. Ale na druhou stranu nikomu neradím přejídání. Ono je lepší na jaře shazovat dvě tři kila, než pět a víc.

Co vy na to, milé ženy-in? Jak jste na tom se zimním hubnutím? Daří se vám shazovat povánoční kila hned, nebo to necháváte na jaro? Kolik obvykle přiberete? Podaří se vám zhubnout všechna nabraná kila, nebo vám vždycky nějaké zůstane?

Podělte se s námi o své zkušenosti na adrese: redakce@zena-in.cz