shutterstock-156717020.jpgFoto: Shutterstock

Vyberte vhodnou halloweenskou masku

Kreativitě se meze nekladou, ať už se rozhodnete obléknout kostým smrtky, zkrvavené zdravotní sestřičky, sexy upírky, divoké Harley Quinn, čarodějnice, nebo jakékoliv jiné hororové postavy. Vyzkoušet můžete ale také sportovně elegantní styl s rockovými prvky okořeněný dávkou černého humoru. Sáhněte po černých punčocháčích se zajímavými pruhy nebo síťováním. Toužíte-li být na halloweenské párty za ženu vamp, vsaďte na provokativní sexy vzhled. Toho docílíte například třpytivou podprsenkou nebo svůdným černým korzetem. To vše skvěle padne s obtaženou pouzdrovou sukní a jehlovými podpatky. A zapomenout by se nemělo ani na klasiku v podobě malých černých šatů, které pro halloweenský večer vybírejte v nápaditějším a odvážnějším duchu.

ob.jpgDámské šaty Trendyol Cocktail (Factcool, 549 Kč) / Punčochové kalhoty (Astratex, 159 Kč) / Lodičky Jenny Fairy (CCC, 899 Kč)

Dbejte na perfektní líčení

Halloween je tím pravým dnem, kdy můžete vyzkoušet v líčení vše, co byste si za normálních okolností nedovolily. Připravte si všechny třpytky, tmavé oční stíny a černé rtěnky. Zapojit můžete také svého partnera. Pokud bude halloweenskému kostýmu nakloněn i on, zkuste protentokrát sladit i strach nahánějící líčení s ním. 

615c4cc10a82fobrazek.png
HUDA BEAUTY Wild Obsessions (Sephora, 840 Kč) / Matná černá rtěnka NYX (Notino, 249 Kč) / Oční linky Power Stay (Avon, 99,90 Kč)

Nezapomeňte na detaily

Možná si nepotrpíte na příliš výrazné líčení, ale co se týče manikúry, jste pro každou špatnost. Vykouzlete si proto halloweenské motivy na vašich nehtech. Chcete-li si pořídit uhrančivý pohled, sáhněte po barevných či vzorovaných kontaktních čočkách. „Pro takové příležitosti doporučuji jednodenní kontaktní čočky, které jsou určeny k jednorázovému použití. Po večírku je jednoduše vyhodíte a nepotřebujete k jejich údržbě čisticí roztok. Jedná se tak o nejzdravější a nejpohodlnější způsob nošení kontaktních čoček,” říká Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa. Vybírat můžete jak z dioptrických, tak i z nedioptrických barevných kontaktních čoček, které neposkytují korekci zraku. 

615c4d4883476obrazek.png
CRAZY LENS - Vampire Queen (Alensa, 199 Kč) / Umělé řasy a skamínky (Beauty-Store, 189 Kč) / Essie Nails Lak na nehty (Pilulka, 175 Kč)

Foto: Se souhlasem Factcool, Astratex, CCC, Sephora, Notino, Avon, Alensa, Beauty-Store, Pilulka
Zdroje: Kristýn Štěbetákova, Tiskové materiály Alensa, Mária Padová, Tiskové materiály Factcool