Položíme vám jednoduchou otázku. Tipněte si: Jaké slovo je v současnosti nejvíce používáno ve světě hudby? Ano, ano… Je jím nenápadné, ale tolik oblíbené slůvko funk.  A i když se může zdát, že jde o nový výstřelek v hudebním světě, rozhodně tomu tak není. Tento hudební styl vznikl už v 60. letech minulého století a afroameričtí tvůrci by se jistě divili, jaký módní hit světu přináší. James Brown, Prince, The Isley Brothers, George Clinton, Earth, nebo Wind & Fire by v počátcích své slávy jen stěží uvěřili, že se funk stane kořeny pro budoucí hip hop či moderní jazz.
Zajímavé ovšem je, že funk se netočí jen kolem hudby. Funk je pro řadu lidí i osobitým a zcela nezaměnitelným životním stylem.

Chcete být jedinečná? Originální? Chcete celému světu ukázat, že dokážete být svá? Pak je právě pro vás funk styl tou správnou cestou!

A věřte nebo ne, úplně první krok k funky stylu může začít u barvy vlasů. Nevýrazná barva? Vybledlé tóny? Nudná vizáž? Zapomeňte! Ponořte se do světa jedinečných barev, do světa, kde právě vy budete tou výjimečnou a nezaměnitelnou funky rebelkou.

Pokud ráda experimentujete a nebojíte se změn, pak neváhejte a sáhněte po fascinujících barvách na vlasy Garnier 100% Color! Tato značka je určena odvážným ženám, které se nebojí i barvou svých vlasů ukázat svoji osobnost.

Garnier 100% Color je barva na vlasy speciálně vyvinuta pro mladé ženy ve věku 15-35 let, které se nebojí výrazných, zářivých tónů. Barvy Garnier 100% Color totiž obsahují odolné barvicí pigmenty, díky nimž je dosažený barevný odstín intenzivně zářivý a dlouho vydrží. Řada zahrnuje 23 trendy odstínů od červených, přes zlatavé a měděné až po studené fialové, z nichž 21 je klasických a 2 jsou superzesvětlující. Díky obsahu kationového polymeru Garnier 100% Color dodává vlasům i potřebnou výživu a péči.

A cena? Ta je velice příjemná! Za pouhých 99 Kč získáte jistotu, že rozhodně nezapadnete do nic neříkajícího davu.

Říkáte, že vás nová barva Garnier 100% Color láká, ale netroufnete si ji aplikovat sama? Pak vězte, že strach rozhodně není na místě! O tom, že barvení vlasů z pohodlí domova je skutečně hračkou, vás přesvědčí toto VIDEO (klikněte na levý horní roh): 
 Nuže, milé ženy-in, není ten pravý čas dopřát svým vlasům dokonalou péči a okouzlující tóny? Zkuste hodit za hlavu starosti všedních dní a ponořte se společně s námi do funky světa, kde má každá z vás to jedinečné a nezaměnitelné místo. Buďte svá, buďte originální, buďte funky s Garnier 100% Color!

Nyní má na Žena-in 50 z vás jedinečnou možnost vyhrát funky odstín Garnier 100% Color dle vašeho výběru v soutěži. A nejen to! Pro 1 soutěžící je připravená proměna pod rukama odborníků značky Garnier. Tak neváhejte a účastněte se soutěže ZDE.

A pokud chcete zažít parádní kadeřnickou show, nechat si poradit od profesionálů s vaším účesem a barvou a vyhrát jeden ze 100% funky dárků, tak stačí přijít na Garnier 100% Color Funky Road Show, se kterou Garnier 100% Color vyjíždí od 24. 9.–5. 10. po deseti městech Čech i Moravy. Více informací najdete na www.garnier100color.cz

 

Reklama