Jaro je obdobím, kdy se mnoho z nás začne zamýšlet jak se dostat po zimě opět do formy. Vhodně zvolený pohyb a úprava jídelníčku se odráží nejen na našem vzhledu, ale především na tom jak se cítíme a jaká je celková kvalita našeho života. Mezi velmi důležité jídlo dne se řadí snídaně, neboť dodává tělu energii po celonočním půstu. Dle všeho pomáhá udržovat také stálou váhu. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí celou škálu kvalitních mléčných výrobků vhodných pro zdravý životní styl. Jedním z těchto výrobků je i Ovocný jogurt Vitafit s cereáliemi. Jedná se o jogurt s obsahem tuku 2,5 procenta. Díky vyváženému obsahu ovoce a cereálií jej můžeme do jídelníčku zařadit každý den.

s„Ovocný jogurt Vitafit s bohatým obsahem semen pšenice, ječmene, slunečnice a cereálií představuje v kombinaci s ovocem skvělou snídani či svačinku, kterou lze zařadit do jídelníčku zaměřeného na zdravý životní styl,“ uvádí Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Tento jogurt zaujme nejen moderním designem, ale také tím, že cereálie jsou již v jogurtu přímo zamíchány, dodává Zdeněk Bukovjan.

Vitafit cereálie

Vitafit je špičkový výrobek moderního mlékárenského průmyslu, který obsahuje 16 % cereálií – ječmen, pšenici, pšeničné otruby, žitné otruby, ovesné vločky a špaldovou krupici. Dále obsahuje rýži, slunečnicová semena, dýňová semena a pohankové krupky. Vychutnat si jej můžete v příchutích Vitafit cereálie jablko a hruška, Vitafit cereálie granátové jablko a sušené meruňky nebo Vitafit cereálie jahoda. Obsah tuku v jogurtu je min. 2,5 %.

Vitafit cereálie v příchuti jahoda se pyšní také oceněním Perla Zlínska. Perlu Zlínska uděluje Agrární komora společně se Zlínským krajem. Tato komise hodnotí řadu aspektů výrobku, mezi které patří originalita, design, použité suroviny, způsob výroby a vliv výrobku na zdraví zákazníka.

 a

Čtěte také:

Reklama