Z kolekce: Dolce & Gabbana

Není nic nového, že kabelka už dáááávno nemusí ladit s botami. I přesto je vysoké procento žen, které se snaží, aby právě tento doplněk s obuví korespondoval. Sehraným duem nic nezkazíme, ale není lepší popustit uzdu fantazii a pořídit si tašku, která bude mimo zažité stereotypy? Takovou, která dokáže nudný outfit povznést do módních výšin a dodat mu potřebnou šťávu.

Pokud se necítíte na žádnou velkou jízdu, sáhněte po smyslně červeném odstínu. Je to sice výrazná barva, ale ženám na kabelkách paradoxně tolik nevadí jako jiné tóny. Není to špatný tah, i ta dokáže model rozsvítit. Tím pravým jsou ovšem kabelky s divokými potisky, kovovými odlesky, extravagantním zdobením, nápadité tvary atd. Zkrátka ty, které můžeme obdivovat na přehlídkách světových návrhářů. Právě ony jsou třešničkou na dortu.

Z kolekce: Zara


Nemusíte se bát, že byste ji neměla k čemu vynosit, kabelku můžete zkombinovat absolutně s čímkoliv. Ať už jedná o elegantní doplněk ke sportovní teplákové soupravě, batoh k sukni áčkového střihu či crossbody k saku. Stejně je to se vzory. Ani ty se nebojte mezi sebou míchat. Dramatický a „bláznivý“ look bude letos in. Pusťte se do módních úletů po hlavě.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama