Buďte chytří, buďte fit

Mi Watch Lite jsou dokonalým společníkem pro dosažení všech vašich stanovených fitness cílů. Díky vestavěnému GPS a funkcemi pro měření tlaku vzduchu jsou hodinky schopny sledovat a poskytovat přesné informace o vašem tréninku. Funkce automatického nastavení jasu zajišťuje, že můžete vždy sledovat své vitální hodnoty bez ohledu na okolní světelné podmínky. Volit můžete z 11 různých režimů pohybu a cvičení, včetně venkovního běhu, běžeckého pásu, venkovní a vnitřní cyklistiky, pěší turistiky, plavání v bazénu či kriketu.

Mi Watch Lite navíc monitorují vaše zdraví a každodenní aktivity. Ať už cvičíte, sportujete nebo si jen obstaráváte své běžné pochůzky, tak oceníte funkci sledování srdeční frekvence. Ta díky zabudovanému PPG snímači dokáže přesně měřit váš srdeční tep 24 hodin denně a upozorní vás, jakmile hodnoty přesáhnou normu. Hodinky jsou také vybaveny funkcí spánek, která kontroluje vaše spánkové fáze a informuje vás o tom, jak kvalitně spíte. Lidem
s hektickým životním stylem zase pomůže funkce dýchání, která vás zbaví stresu kdekoli a kdykoli. Mezi další funkce patří notifikace s kompatibilními emotikony, počasí, hodiny, budík nebo baterka.

Mi Watch Lite jsou vybaveny 1,4palcovým barevným TFT displejem s rozlišením 320x320. Baterie o kapacitě 230mAh vydrží až 9 dní s pouhými 2 hodinami nabíjení. Hodinky integrují sportovní a zdravotní data do aplikace Xiaomi Wear, která nabízí profesionální a dokonalou uživatelskou zkušenost a činí z Mi Watch Lite důvěryhodného a praktického osobního zdravotního asistenta. Stylové hodinky se nabízejí v 5 barevných provedení: Pink, Ivory, Black, Navy Blue a Olive. Díky nastavitelné délce pásku budete mít jistotu, že vám vždy perfektně padnou na ruku. Novinka Mi Watch Lite se stane vaším nepostradatelným doplňkem za každé situace a navíc jsou za výhodnou cenu.

Mi Watch Lite pořídíte za 1 590 Kč na XIAOMI.CZ

Reklama