Kolegyně z práce jede na stejnou dovolenou jako vy, ale zaplatila za ni polovinu? Zřejmě používá srovnávače cen hotelů. Tam totiž na jednom místě najdete nejnižší ceny hotelů ze všech koutů světa a můžete tak ušetřit až 80% z ceny! Najděte si také zadarmo nejnižší cenu pokoje v hotelu, který chcete. Bez cestovky!

hotel

Stejný hotelový pokoj, jiná cena. Srovnávače cen teď umí porovnat i ceny hotelů. FOTO: HotelsCombined.cz

Lenost – to je zpravidla nejčastější důvod k tomu, proč si Češi kupují předražené zájezdy nebo platí obrovské sumy hotelům. Přitom stačí málo a můžete si cenu vybraného hotelu snížit třeba na polovinu. Jak na to? Všechno, co musíte udělat, že jít na adresu HotelsCombined.cz a tam si najít hotel nebo třeba vybrat jen destinaci, do které máte namířeno. Tenhle nový srovnávač cen hotelů pak už všechno udělá za vás.

Hodnocení hotelů – kde ho najít a čemu věřit?

Než naletíte na „extra výhodnou“ nabídku nějakého hotelu na slevovém portálu, zjistěte si nejdřív, jak v něm byli spokojení jiní zákazníci. Kde najít relevantní hodnocení? Na stránkách hotelů zpravidla najdete jen vyhovující reference anebo rovnou ty, které napsali marketingoví specialisté. Recenze hotelů přímo od lidí hledejte na srovnávačích hotelů – tam objevíte také podrobné informace o tom, co v daném hotelu je i není a možná i lepší cenu.

hotel

Za tohle moře už nemusíte platit nemístné částky – s vyhledávači hotelů můžete ušetřit až 80% FOTO: HotelsCombined.cz

Jak to funguje? Srovnávač hotelů v akci

Máte namířeno třeba do Barcelony? Na webu HotelsCombined.cz si zadáte „Barcelona“ do vyhledávacího políčka a vyplníte datum, ve kterém dovolenou plánujete. Systém je celý v češtině, takže se nemusíte bát, že byste se v něm nevyznali. Ihned po odeslání požadavku vám HotelsCombined.cz nabídne všechny hotely v Barceloně, které si můžete srovnat podle různých kritérií – podle ceny, hodnocení zákazníků anebo třeba podle vzdálenosti od Sagrada Família. Takže jedním kliknutím ušetříte opravdu hodně času a ve výsledku i peněz.

Hledej hotely v mobilu

Stáhněte si tuhle zajímavou mobilní aplikaci a hledejte si nejlepší hotely přímo ve svém telefonu. Přehledně tak najdete nejnižší cenu, nejlepší pokoj a nejkrásnější výhled z okna kdykoli na svém telefonu.

Srovnávač hotelů za vás porovná nabídky všech cestovatelských a bookovacích portálů jako je třeba Booking.com nebo Agoda.com. Výhoda srovnávačů s českým rozhraním je to, že ve výsledcích hledání máte vždy cenu v českých korunách, v případě hotelscombined.cz jde o cenu včetně všech poplatků. Jakmile si pak vyberete hotel a příslušný typ pokoje, přesměruje vás vyhledávač na stránku, kde si hotel můžete přímo zarezervovat.

hotel

Najděte si nejlepší cenu hotelu na internetu. Jde to zdarma s Hotelscombined.com FOTO: HotelsCombined.cz

Pokud tedy také patříte mezi ty, kteří nepotřebují dozor cestovní kanceláře, ale rádi si vyberou hotel a jeho cenu podle sebe, ušetříte velké peníze. Nejen, že nebudete platit zbytečné provize cestovce, navíc si díky novým srovnávačům hotelů najdete zvolený hotel za nejnižší ceny na trhu.

hotel

Najít nejlepší hotel za super cenu v Barceloně? Máte ho na jedno kliknutí. FOTO: HotelsCombined.cz

Kde najít nejlepší ceny hotelů?

Srovnávačů hotelů je vícero, nově je na českém internetu i ten zatím nejkomplexnější a navíc celý v češtině a zdarma. Jde o portál australské společnosti Hotels Combined, který slaví obrovský úspěch po celém světě. Najdete na něm totiž 2 milióny hotelových nabídek ve více než 120 000 destinacích. Díky tomu, že jde o projekt, do kterého je zapojená řada států, je tenhle srovnávač k dispozici ve 39 jazycích a podporuje 120 měn.

Oblíbený vyhledávač a srovnávač hotelů můžete sledovat i na Facebooku!

Oblíbený vyhledávač a srovnávač hotelů můžete sledovat i na Facebooku!


Ušetřete! Porovnejte si ceny hotelů

Unikátní srovnávač cen hotelů HotelsCombined vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší hotely a jejich ceny ve vámi zvolené destinaci. Je to jednoduché, přehledné a zdarma.

Stačí vyplnit lokalitu a datum cesty a systém vám nabídne ty nejlepší výsledky. Hotely si navíc můžete filtrovat podle nejrůznějších kritérií.

Víte pouze to, do jaké země jet? Podívejte se na kompletní přehled místních hotelů a hledejte je třeba podle toho, jak daleko se nacházejí od vaší oblíbené památky nebo od nádraží.

Stáhněte si mobilní aplikaci HotelsCombined a hledejte si nejlepší hotely a jejich ceny kdykoli ve svém telefonu. Přehledný vyhledávač je ve verzi pro Apple i Android.

Autor: Viola Kratochvílová a HotelsCombined.cz

Reklama