Znáte to, slyšíte nějaký song a fakt by vás zajímalo, kdo ho zpívá a jak se jmenuje. Máme pro vás tip! Pro tyto případy je tu nová služba Vodafone Pecka s Evropou 2.

Jak na to?

o
Zavoláte na linku 777 882 222 (777 jsou typická čísla pro Vodafone, 88,2 je frekvence rádia Evropa 2 a 222 se prostě dobře pamatuje, nebo ne?)

o Dejte váš mobil blízkosti zdroje hudby a potvrďte klávesou 1
o Nechte svůj mobil alespoň 20 sekund poslouchat nahrávku, kterou chcete rozeznat
o Během chvilky obdržíte z databáze SMS s názvem nahrávky a jménem jejího interpreta

Nevěříte? Tak to vyzkoušejte! Je to fakt jednoduché, nemusíte nic stahovat nebo instalovat. Vše funguje na principu volání a SMS. A navíc Vodafone Pecka s Evropou 2 je pro všechny, nejen pro zákazníky Vodafonu!

Vodafone Pecka s Evropou 2 využívá mezinárodní  databáze, kde je více než 4 miliony hudebních skladeb. Postupně tam přibývají české skladby. Nyní jich je tam zhruba 20 tisíc. Služba dokáže identifikovat jakoukoli hudbu z databáze, nemusí to být pouze vysílání Evropy 2, ale třeba koncert, párty či autorádio.

A na kolik vás to celé přijde? SMS s názvem nahrávky a jménem interpreta stojí 20 Kč včetně DPH a volání na číslo 777 882 222 je zpoplatněné podle vašeho tarifu jako volání do sítě Vodafone. Pokud systém hudbu nerozezná, bude přijatá SMS zdarma. Více se dozvíte na www.vodafone.cz

Reklama