Každý týden se vám  snažíme přiblížit nějakou část magazínu Žena-in.cz. Ani tento týden není výjimkou. Možná je to předčasné, ale dnes nebudu psát o tom, co je, ale o tom, co, pokud se vše podaří, v nejbližší době bude.

 

1. Chystáme novou podobu hlavní strany Žena-in.cz 
Tentokrát nepůjde o kosmetické změny, ale o kompletní předělání. Pro ty, co to zajímá, jsme rozhodnuti zvětšit velikost hlavní strany ze současných 800/600 na 1024/768. Statistiky nám říkají, že velká většina z vás tohle a vyšší rozlišení používá, a tak není důvod krčit se na 800/600. Další změnou, která je jistá, je že Žena-in.cz ztratí svou žlutou podkladovou barvu a půjde do sice trošku techničtější bílé, ale za to bude méně problémů s barvami.

 

Tento týden proběhlo první hromadné setkání všech našich tří grafiků nad prvními návrhy naší dvorní grafičky Kačky Vozkové. Debata byla plodná a vyústila v to, že příští středu se budeme opět radit :-)

 

Podívejte se na první zamítnutý návrh designu nové hlavní strany magazínu Žena-in.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Redakční část Žena-in.cz pracuje intenzivně na nové příloze typu Hubnutí.
Pracovní název je Maminka a miminko. Půjde o samostatnou část; některé z vás pamatují Porodnici, se kterou jsme spolupracovali v loňském roce, a můžeme vás ujistit, že ji nebudeme kopírovat. Chceme vytvořit jednoduchý prostor pro komunikaci mezi maminkami.  V rámci této přílohy plánujeme zjednodušit a zprovoznit zapomenutý a nepříliš používaný bazar, který kdysi na Žena-in.cz byl, a maminkovskou seznamku, která tu nikdy nebyla…

 

3. A abych nezapomněl na naše programátory.
Tak ti v současné době pracují na tom, aby Žena-in.cz i při vašem počtu běžela co nejrychleji. Není to jednoduché, protože vás je v současné době přes 80 000 za měsíc a webů s podobnou charakteristikou využívání na českém internetovém poli moc není, a tak se nemáme moc kde inspirovat. Ale nepracují jen na tom. V této chvíli pro vás připravujeme něco, čemu pracovně říkáme MOJE ŽENA-IN.CZ  Místo, na kterém uvidíte vše, co na žena-in.cz máte: pohromadě odkazy na všechny svoje fotoalba, citáty, recepty, diskuse – prostě vše, včetně menstruačního kalendáře atd.

 

Počítáme s tím, že tyto věci budete moci ukázat v informacích o sobě. Nemyslíme menstruační kalendář, ale třeba vybraná fotoalba, nebo recepty.

 

4. A naše obchodní oddělení,
které se snaží zajistit další chod Žena-in.cz, pro vás i nadále bude zajišťovat dárečky do drobných redakčních soutěží, a už nyní je jisté, že ještě před létem bude tak zajímavá cena do soutěže, že ve spolupráci s nimi redakce připraví  takovou větší věrnostní soutěž.

 

Jsem zvědav nejen na to, co se nám v dohledné době podaří z toho, co jsem napsal, zrealizovat. A taky na to, co vám z toho, co je výše napsáno, přijde jako užitečné a co ne…

Reklama