Zatímco skalní příznivci “Velkého bratra” mají teď nejvíce napilno s řešením nočního románku mezi Sylvou a Karlem a špekulírují, zda zmizení Sylvy pod peřinou, její rytmický pohyb a následný doušek vody byl známkou hrátek, či je to jen z její strany promyšlený strategický tah, a poslouchají přiznání jednotlivých soutěžících k minulosti opepřené drogami, ve Vile VyVolených došlo k dalšímu zúčtování.

Regina, asi nejvíce diskutovaná členka “domácnosti”, dostala za úkol uvařit pro všechny oběd a pustila se do toho opravdu s vervou. Dala si záležet na důkladném nalíčení, sprše i na samotné přípravě stolu a s noblesou sobě vlastní naservírovala jídlo, které si ostatní prohlíželi dosti nedůvěřivě. Není divu, Honzovi totiž dala na talíř syrové maso a vedle položila fotku jeho rodiny!

Vpodvečer si kluci dali prazvláštní závody s angličáky a odměnou vítězům byla prohlídka auta, které připadne po skončení show poslednímu VyVolenému.

Dny ve Vile jsou plné rozbouřených emocí, hádek a rozepří. Občas se objeví trocha humoru a legrace při plnění úkolů zadávaných produkcí, ale hlavně se vedou nekonečné rozhovory o ničem, mající zahnat všudypřítomnou nudu a dlouhou chvíli. Ruku v ruce s nimi jdou pomluvy, spekulace a intriky ve snaze vymyslet, co nejlepší plán pro další postup ve hře.

Večerní zúčtování neproběhlo tak, jak naservírovala po svém odchodu z Vily Hanka. Nelosovalo se spravedlivě, nýbrž nekompromisně volilo mezi zbývajícími protihráči. Nejvíc palců směřujících k zemi se objevilo u Honzy. A je jedno, jestli proto, že k tomu své kolegy naváděl, či proto, že někteří z nich byli svědkem jeho výpadu a výhružky, že jim židlemi rozmlátí hlavy.

Jde do Duelu. To každopádněJ  

       
Reklama