Možná se budete divit, ale zájem diváků o sledování třetí řady VyVolených neklesá. Druhou večerní volbu sledovalo 28,8 % diváků v cílové skupině 15–34 let. A o stálém zájmu lidí o tuto reality show svědčí i návštěvnost oficiálních stránek o VyVolených. Jen během včerejška na tyto stránky kliko 75 tisíc internetových surfařů.

 

A kdo si přepnul televizi na TV Prima i včera večer, mohl být svědkem opravdu napínavého boje mezi kandidáty na pobyt ve Vile – Danem a Romanem. Původně totiž Dan vedl jen o dvanáct hlasů. Naštěstí se pak ukázalo, že Roman nezná dětské večerníčky, a tak se bodový rozdíl mezi nimi prohloubil. Do vily se tedy dostal boxer Dan (24), který by si rád za případnou výhru otevřel kavárnu.

 

Největší perla nás možná čeká ve Volbě dnes. Budete totiž moci volit mezi dvěmi mileneckými páry a jedněmi bisexuálkami. Na co byste se raději ve vile koukaly? Na tajné milenecké pletky jednoho ze smíšených párů, nebo byste raději uvítaly očividné předvádění dvou mladých holek, které se sotva dotkly dospělosti? Kdo doplní sestavu, ve které už máme dívku, která ráda stojí před fotoaparátem nahá?

 

A když už jsme u druhé vybrané VyVolené, Veroniky Fasterové (19). Velmi mě překvapil článek, který jsem o ní četla. Tvrdí v něm totiž, že k focení se dostala jako slepý k houslím. Původně si totiž myslela, že jde na casting modelingové agentury. To, že je to vlastně erotická agentura, se dozvěděla až na místě. Nechtěla však odcházet jen tak s prázdnou a řekla si, proč to nevyzkoušet, a tato „zábava" ji nevýslovně chytla. „Nedělám to pro peníze, ale pro zábavu!“ řekla o svém koníčku. Dokonce v tom má podporu i svých rodičů. Matka jí fandí, protože je jasné, že to může v této profesi někam dotáhnout.

 

Zatím její hvězda vystoupala k prahu vily. Jak se bude její cesta klikatit dál, se uvidí. Panny to v životě nemají těžké. Ne, nemyslím tím znamení zvěrokruhu. Veronika o sobě totiž tvrdí, že je stále panna, i když už měla tří vážné vztahy. Ovšem jak jistě dobře víme, na chlapy se nemůžeme v podpoře spolehnout, a tak její partner tuto fámu vyvrátil s přiznáním, že spolu normálně intimně žijí. No, nevadí, Veroniko, příště ti to určitě vyjde. Za dva tisíce u gynekologa se to může stát zase pravdou.

 

Tak co říkáte na průběh VyVolených? Koukala byste se raději na bisexuálky či na heterosexuální pár? A co si myslíte o nevinné Veronice? Kdybyste byla její matka, taky byste ji v jejím koníčku podporovala?

 

zdroj foto: www.vyvoleny.centrum.cz

Reklama