Jaký vztah má k mobilnímu telefonu čtenářka Ivetinkav, to se dočtete v poslední čtenářské novince k dnešnímu tématu: Mobilní telefony a vyzvánění.

V poslední dnešní čtenářské novince si můžete přečíst, jak to má s mobilem čtenářka Ivetinkav...


Pěkné pondělí,
Já bez mobilu ani ránu. Je to můj budík, můj notýsek, můj kalendář, moje hodinky... Když ho nechtěně nechám doma, je zle. Nevím ani kolik je hodin, ani co mám koupit, co je za datum... Moje příhoda s mobilem: Před mateřskou jsem pracovala v podniku, který byl 32 km od našeho bydliště. Skončila práce,a hurá domů. No jo, jenže před barákem jsem zjistila, že jsem mobil nechala v práci na lavičce. A ouha, tak honem do auta a nazpátek. Já jinak jezdím hodně pomalu a spíše se kochám, ale ten den jsem jela jako šílenec, jen abych ten mobil ještě našla. Jooooooooooooo supr, byl tam. Ležel tam královsky - jak jsem ho položila. Měla jsem obrovskou radost. Jen jsem ho zvedla, v tu chvíli mi volal manžel. Ptal se kdy dorazím domů . Já nechtěla mu říkat, co se mi stalo, protože by se mi smál nebo by nadával, že projíždím benzín, tak jsem trošku zalhala. Řekla jsem, že jsme dělali přesčas, ale že už jsem na cestě domů. A on na to, že to je zajímavé, že mě skoro před hodinou viděla dcera před domem. V tu chvíli jsem zrudla jak rak a blekotala jsem, že mu to doma vysvětlím. Cestou domu jsem přemýšlela co říct. No nakonec jsem řekla pravdu, manžel se mi smál, a řekl, že jsem hlava děravá. Jen se trochu zlobil, že jsem mu lhala. Dcera bonzačka se taky smála,  ona totiž skončila ve škole o hodinu dřív, což jsem nečekala, no a viděla mě z okna a hodně se divila, že tak rychle naskakuji do auta a ujíždím pryč.   

P.S. posílám vyzvánění - to první když mi volá manžel, to druhý když mi volají kámošky z práce. (Pozn. red.: Vyzvánění není žel nahrané na serveru YOUtube a tedy jej nemůžeme uveřejnit.)

Ahoj Ivetinkav

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsme odměnili dárkem. Tím je oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE.

mys

Reklama