S letním počasím přichází i čas grilování a zahradních oslav. Takové příjemné posezení u zahradního grilu, plného voňavých dobrot, je prostě nepřekonatelné.

Máme pro vás skvělý tip, jak si své specialitky ještě vylepšit.

Vychutnejte si podmanivou vůni a jedinečnou chuť grilovaných specialit připravených „KOTÁNYI“ způsobem. Originální KOTÁNYI Mix směsi harmonicky spojují  jednotlivé výběrové druhy koření, bylinky a další jedinečné přísady v ideálně vyváženém poměru. Garance stálé prvotřídní kvality směsí a skvělé chuti grilovaných pokrmů je pro Vás zárukou úspěchu Vaší gril-párty. Na výběr máte jak směsi pro přípravu marinád pro nakládání masa, i směsi pro kořenění a přípravu všech druhů grilovaných specialit.

 

Pro inspiraci doporučujeme navštívit stránky www.kotányi.cz, kde najdete pro přípravu grilovaných pokrmů spoustu receptů, tipů a doporučení, se kterými budete mít zaručený úspěch.

 

Pokud kromě grilování také rádi soutěžíte, určitě vás zaujme možnost, jak vyhrát zajímavé ceny.

 

Jste mistrem v grilování i kulinářským znalcem a toužíte po grilu, který plně vyhoví Vašim potřebám?

Tak vyzkoušejte svůj důvtip a vyhrajte lávový gril v hodnotě 4.990 Kč + další věcné ceny či sady KOTÁNYI Mix koření pro grilování!

 

KOTÁNYI soutěž “Zlatý špíz“ poběží od 3. 6. do 30. 6. 2005 na adrese www.zlatyspiz.cz. Ve hře je lávový gril Campingaz Expert 2 Plus, multifunkční stolní vařič Festivio či stolní vařič s možností grilovat Bistro activ. Ke každé ze tří hlavních cen obdrží výherce sadu KOTÁNYI koření pro grilování v hodnotě 600 Kč. Hra funguje na principu vědomostního testu – stačí správně zodpovědět na čtyři za sebou jdoucí otázky a získat tak “zlatý špíz“ jako klíč k finální otázce. Finální otázka je tipovací, proto doporučujeme hrát co nečastěji, aby se zvýšila pravděpodobnost výhry – 20 nejpilnějších úspěšných soutěžících navíc obdrží dárkový balíček koření KOTÁNYI. Než začnete „naostro“ soutěžit, můžete si nezávazně vyzkoušet tréninkové otázky. Vítanou pomoc při hledání odpovědí na otázky kolem koření, grilování a směsí na grilování najdete na adrese www.kotanyi.cz a také www.campingaz.cz .

 

Přejeme vám nejen dobrou chuť, ale i hodně štěstí v soutěžení.

 

 

Reklama