Beran
5f216409acc3eobrazek.pngErotogenní zóny proudí napříč celým jeho tělem, ale prim hraje hlava. Zbožňuje líbání, hrátky s ušními lalůčky, vískání ve vlasech. Nechoďte na něj s nějakou velkou romantikou a něžným milováním, rád v sexu přitvrdí. A nemusíte se držet na uzdě ani s peprnějším slovníkem. Jednou přeberte veškerou iniciativu vy, jindy nechte držet otěže jeho.

Býk
5f2163aad8cbeobrazek.pngZačít můžete masáží ramen a šíje, pak ať vaše ruce vystřídají pro změnu rty. Jde totiž o nejerotogeničtější býčí zónu, která ho nastartuje. K samotnému sexu nespěchejte, je velkým milovníkem předehry. Nešetřete ani s rekvizitami. Ty mohou být dokonce i jedlé, protože u něho láska skutečně prochází žaludkem.

Blíženec
5f21635ad7426obrazek.pngZaměřte se na jeho paže a ruce. Zasypejte je celé polibky od ramenou přes loketní jamky, zápěstí a dlaně, až skončíte u prstů. Jeden z nich vezměte do úst a sajte. Jeho představivost se rozjede na plné obrátky. A až skončíte v posteli, nezůstávejte v jedné poloze. Rád experimentuje.

Rak
5f216494cfb1bobrazek.pngNejsou to jen ženy, kdo miluje hýčkání prsů. Oblast hrudníku je velmi vzrušivá i pro Raky. Nalákejte ho na masáž zad a po chvíli mu nařiďte, ať se otočí. Poslechne rád. V posteli ocení něžnosti a hravost. Nevadí mu nechat iniciativu na vás a rád se při tom bude dívat.

Lev
5f21638610c09obrazek.pngJak uspokojit krále? Namasírujte mu…ego. Lichoťte mu, chvalte ho a bude řvát blahem. Kromě toho, že k němu musíte vzhlížet, zůstaňte sebevědomá i vy. Má rád (skoro) rovnocennou partnerku. Nezapomeňte si sexu užívat, rád se kochá svým uměním dopřát ženě rozkoš. Pak ho něžně hlaďte po hřívě a nechte odpočívat.

Panna
5f2163d4dfb35obrazek.pngZamiřte přímo na střed. Muži zrození v tomto znamení milují hýčkání bříška. Hlaďte ho, líbejte. Pak svou pozornost převeďte směrem vzhůru, k jeho hrudi. Pokud už jednou objevíte, co zrovna tomu vašemu vyhovuje, držte se toho. Nepotřebuje k životu experimenty.

Váhy
5f216249c37a6obrazek.pngAž ho obejmete, nepokládejte své ruce na jeho ramena. Nechte je klesnout níž, na jeho bedra a ještě lépe na zadeček. To jsou totiž nejcitlivější místa každého zrozence ve znamení Vah. Jejich masáží a jemným škrábáním ho přivedete do ráje. Tedy skoro. Dotáhnout to můžete vzájemnými orálními hrátkami.

Štír
5f216435bd8daobrazek.pngDráždění ostatních částí těla je sice fajn, ale pro Štíra tak trochu ztrátou času. Ocení, když se bez okolků a s velkou vášní zaměříte na jeho penis. Pak můžete přenechat iniciativu zase vy na něm. Je rád pánem situace. Občas mu při tom ale můžete říct nějaké to peprné slovíčko.

Střelec
5f216301dd76eobrazek.pngNa věc ho nejlépe připravíte žhavými polibky. A líbání a něžné kousání má rád i jinde na těle. Třeba na vnitřní straně stehen. Rád si hraje a experimentuje. Zbožňuje také milování na netradičních místech. Tak ho zkuste překvapit.

Kozoroh
5f2162d678061obrazek.pngAž přijde unavený po celém dnu v práci, existuje možnost, jak ho vzkřísit. Zcela nezištně mu nabídněte masáž celého těla. A až na ní budete pilně pracovat, zaměřte se obzvláště na jeho šíji a pak nohy. Rozhodně při tom nevynechte kolena. Těžko uvěřit, ale právě ty jsou u něho jedním z nejvzrušivějších místem. Jakmile bude připraven, neztrácejte čas s dalšími zbytečnostmi, jděte přímo na věc. A ještě jedno je dobré vědět – jeho partnerka by měla mít i sexy mozek.

Vodnář
5f216464a6b40obrazek.pngMá velkou představivost a schopnost žít ve virtuálním světě, takže ho na intimní hrátky můžete připravit svými fantaziemi. Mluvte o tom, co všechno byste chtěla dělat. Co se reálného světa týče, zaměřte se na jeho lýtka a podkolení jamky. Baví ho experimentovat, takže netrvejte na jediné poloze.

Ryby
5f21633843c91obrazek.pngChybu neuděláte masáží chodidel. Hlazení a laskání v této části těla mu skýtá velkou slast. Další takovou erotogenní zónou jsou pro něho bradavky. Přestože v sexu udává směr, není na škodu to občas změnit a převzít iniciativu. Mile ho tím překvapíte, protože ho vzrušují ženy sice jemné a něžné, ale zároveň takové, které už vědí, co chtějí.


Čtěte také:

Reklama