Dům snů

Reality show Dům snů pokračuje dnes druhým dílem v hlavním večerním vysílacím čase (od 20.00) na TV Nova. S deseti soutěžními páry prožijete na obrazovkách realizaci hrubé stavby.

Stěny domu za 13 milionů korun jsou z nejmodernějších přírodních materiálů, které zaručí do budoucna minimální náklady na vytápění objektu. Který pár bude vedoucím pracovního týmu a kdo se ujme zásobování a vaření? Kvůli čemu se strhne první velká hádka? Kdo jako první oslaví na stavbě narozeniny? Jaká mimořádná odměna čeká na dva vybrané páry a jaké reakce vyvolá u ostatních? Kolik chyb a nedostatků odhalí architekt se stavebním dozorem během kontrolního dne? A který pár stavbaři vyřadí ze svého středu při první slavnostní vyřazovací večeři?

Aby ani diváci nepřišli zkrátka, bude v závěru dnešního pořadu vyhlášena soutěž o sousední pozemek v hodnotě 3 miliony korun!

Sledujete Dům snů? Který soutěžní pár je vám nejsympatičtější? Komu byste přála výhru? Kdo, podle vás, dnes vypadne? Budete soutěžit o pozemek za 3 miliony?