sd
Z kolekce: Tamsinlondon.cz

Čeká vás v nejbližší době účast na nějaké svatbě a vy neustále přemýšlíte, co na sebe? Již nemusíte. Právě pro vás dnes máme inspiraci v podobě barevných šatiček, se kterými na svatbě uděláte hodně parády. Navíc námi vybrané šaty se hodí nejen na svatební obřad, ale využijete je i v jakýkoliv jiný den.

Svatba je velká věc, na tom se všichni shodneme, proto je dobré přípravy nepodcenit a kromě jiného si taky vybrat vhodné šaty. My ženy bychom měly ctít hlavně jedno pravidlo: Kromě nevěsty by nikdo neměl být celý v bílém! Je to dlouholetá tradice a rozhodně by se neměla ani dnes, kdy jsou bílé nebo smetanové šaty běžnou součástí našich šatníků, podceňovat! Nechcete snad nevěstě zkazit den a konkurovat jí?
Místo bílých, krémových nebo jiných světlých tónů zvolte nejlépe šaty (pestro)barevné. Je přece léto a navíc svatba je velkou oslavou lásky, takže není důvod se barev bát. A stejně tak také není žádný důvod pro to se halit do smuteční černé. Je to sice klasika, ale vy přece nejdete na pohřeb!

Podívejte se na náš výběr šatiček, které nás nadchly. Jak se líbí vám?

Čtěte také:

Reklama