včetně prodloužení vlasů, píše rozhořčená čtenářka, jejíž třináctileté sestře ustřihli vlasy o 25 centimetů, ač chtěla jen zkrátit konečky o pět centimetrů. Přečtěte si, co obnášela reklamace účesu

Dobrý den, ve středu byla moje 13letá sestra u kadeřnice a paní kadeřnice jí místo požadvaných 5 cm ostříhala o 25 a ještě do tvaru, který neměl s účesem nic společného. Poté co sestra přišla domů jsme vyrazili do onoho kadeřnictví s tím, že jdeme do jiného kadeřnictví na opravu a že nám uhradí částku.

Ze 3 nás vzala jediná kadeřnice, která si s tím věděla rady. Za opravu jsme dali 300 Kč a fakturu jsme odnesli do kadeřnictví, kde sestru tak,,šikovně,, ostříhali.

V tomto kadeřnictví mě řekli, že nám nic nezaplatí a že se měla sestra ozvat při stříhání a že nemá ani fakturu, kterou se jí ani samozřejmě neobtěžovali dát (to se jim vyskakuje na 13 letou holku).

Včera jsem se tam stavovala znova a dostal jsem toto prohlášení:

Zákaznice byla ostříhán dne 7.8.2010(mají tu špatné datum). Požadovala stříhání za sucha za 160 kč dle platného ceníku.

Zákaznice dne 8.7.2010 přišla reklamovat střih bez prokázaní se pokladním dokladem o ostříhání a zaplacení. I přesto, že je reklamace podle paní... neoprávněná jelikož se zákaznice dne 7.7.2010 v momentě stříhání neozvala a nepozastavila kadeřnici, jsme ochotni vrátit uhrazenou částku 160 Kč(najednou). Nejsme povinni Vám uhradit částku uvedenou na faktuře, kterou jste nám dala jako kopii.

Zde jasně potvrzují, jak hrají falešně, nejdříve říkají, že nemá doklad v další větě, že jsou nám ochotni dát uhrazenou částku. Sestra se neozvala, protože je to trubka a i já bych ve 13 držela jazyk za zuby.

Chtěla jsem se zeptat, zda-li existuje nějaký ,,reklamační úřad,, který by celou věc prošetřil.

Navíc když jsem je osobně navštívila a viděla  jsem tu podlahu celou od vlasů, chtělo se mě zvracet.

Nejenže sestře doslova ušmikaly vlasy na kluka, ale ještě mají tu drzost dělat z nás voly Nejde mně ani o peníze, ale o spravedlnost. I přesto budeme požadovat veškeré náklady ( prodloužení vlasů), které s tímto budou spojeny.

není holič jako holič mějte se krásně a ať nedopadnete jako moje sestra,měla sice prdu ale dorostlo jí to.

Dobrý den,

ve středu byla moje 13 letá sestra u kadeřnice a paní kadeřnice jí místo požadvaných 5 cm ostříhala o 25 a ještě do tvaru,který neměl s účesem nic společného. Poté co sestra přišla domů jsme vyrazili do onoho kadeřnictví s tím,že jdeme do jiného kadeřnictví na opravu a že nám uhradí částku.

Ze 3 nás vzala jediná kadeřnice, která si s tím věděla rady. Za opravu jsme dali 300 Kč a fakturu jsme odnesli do kadeřnictví,kde sestru tak,,šikovně,, ostříhali.

V tomto kadeřnictví mě řekli,že nám nic nezaplatí a že se měla sestra ozvat při stříhání a že nemá ani fakturu,kterou se jí ani samozřejmě neobtěžovali dát(to se jim vyskakuje na 13 letou holku).

Včera jsem se tam stavovala znova a dostal jsem toto prohlášení:

Zákaznice byla ostříhán dne 7.8.2010 (mají tu špatné datum). Požadovala stříhání za sucha za 160 kč dle platného ceníku.

Zákaznice dne 8.7.2010 přišla reklamovat střih bez prokázaní se pokladním dokladem o ostříhání a zaplacení. I přesto,že je reklamace podle paní... neoprávněná jelikož se zákaznice dne 7.7.2010 v momentě stříhání neozvala a nepozastavila kadeřnici jsme ochotni vrátit uhrazenou částku 160 Kč(najednou). Nejsme povinni Vám uhradit částku uvedenou na faktuře, kterou jste nám dala jako kopii.

Zde jasně potvrzují jak hrají falešně, nejdříve říkají, že nemá doklad, v další větě, že jsou nám ochotni dát uhrazenou částku. Sestra se neozvala, protože je to trubka a i já bych ve 13 držela jazyk za zuby.

Chtěla jsem se zeptat zda-li existuje nějaký ,,reklamační úřad,, který by celou věc prošetřil.

Navíc když jsem je osobně navštívila a viděla  jsem tu podlahu celou od vlasů,chtělo se mě zvracet.

Nejenže sestře doslova ušmikaly vlasy na kluka,ale ještě mají tu drzost dělat z nás voly Nejde mě ani o peníze, ale o spravedlnost. I přesto budeme požadovat veškeré náklady( prodloužení vlasů), které s tímto budou spojeny.

Není holič jako holič mějte se krásně a ať nedopadnete jako moje sestra, měla sice prdu ale dorostlo jí to.

Nany

Reklama