Nadčasové, elegantní, variabilní, všestranné oblečení podtrhující ženskost. A ještě k tomu za dostupné ceny. Chybělo vám takové oblečení na trhu? Pak vás může zajímat, že to vše slibuje italská značka LIST, která právě dnes otevírá svůj první obchod.

Co mi o značce napsali v tiskové zprávě?

Tato velmi ženská a smyslná móda se hodí pro každou příležitost. Lichotivé  a propracované střihy se dají velmi snadno kombinovat a vždy zvýrazňují ženskou křivku. Dělají to ovšem velmi chytře – co je třeba, zůstává skryto, a naopak zdůrazňují to, co je na ženách přitažlivé.

Jedinečnost spočívá v možnosti kombinovat, neboť všechny kolekce vycházejí z tradičních italských střihů, které ženám lichotí a dodávají jim sebevědomí. Můžete třeba nakombinovat šaty ze starší kolekce a k tomu doplňky  z nové kolekce v trendy barvách. Vše k sobě neuvěřitelně sedí a ladí

Ženy si zaslouží být hýčkány, proto prodejna LIST Fashion není jen obyčejným obchodem, ale místem k setkávání. Profesionální personál zákaznicím vždy ochotně poradí, ale především je i sám schopen vybrat padnoucí outfit. Veškeré drobné úpravy poskytuje v cenně a do jedné hodiny. Příjemná atmosféra, která se tímto přístupem značně odlišuje od běžné nákupní zkušenosti, koresponduje s filosofií značky, která nezapře své italské DNA, jednoduše zkrácené heslem „Dolce Vita“.

Podívejte se na pár ukázek z KOLEKCE JARO/LÉTO 2013

Uvidíme, vypadá to slibně, že, milé ženy-in. Dnes se jdu podívat na slavnostní otevření prodejny v Galerii Myslbek, takže se můžete těšit nejen na krátkou reportáž, ale i na další novinky této zajímavé značky.

Zdroj: LIST Fashion