ESCADA Magnetism, Parfemy-elnino.cz, 565 Kč/ 50 ml

Ženy narozené ve znamení berana jsou především temperamentní. Kdo se s nimi dostane do křížku, bude trpce litovat. Kvůli tvrdohlavosti a nedostatku trpělivosti, mohou slovně ublížit, ač to často tak nemyslí. Na druhou stranu se umí omluvit, když uznají, že druhá osoba měla pravdu. Beraní tvrdou stránku osobnosti je potřeba zjemnit. Ideální jsou sladké, ryze ženské parfémy.

Daisy Eau So Fresh, MARC JACOBS PARFUMS, Sephora, 2050 Kč/ 75 ml

Dámy v býku jsou ušlechtilost sama. Primárně myslí na spokojenost milovaných, teprve až pak na sebe. Mají rády v životě řád a pořádek. Nerady se pouštějí do nových, nepoznaných dobrodružství. Jsou skvělé matky, manželky a kamarádky. Nevýhodou je, že se nechají snadno zmanipulovat. Pro jejich něžnou stránku se skvěle hodí jemné květinové vůně.

Pacifica Parfém Sandalwood, Ladybio.cz, 599 Kč/ 28 ml

Blíženec, jednou tak, podruhé onak. S touto ženou si není radno zahrávat. V jedné chvíli jsou nevinným andělem, za pár minut se mohou proměnit v královny pekel. Zvláště ve vztazích to s nimi není jednoduché. Nikdy nevíte, co od nich čekat. Ženy ve znamení blížence ocení výraznější tóny dřevin se sladkým nádechem ovoce.

Eisenberg Love Affair, Notino.cz, 2190 Kč/ 50 ml

Klasicky rodinný typ, to jsou račice. Pro milované klidně položí život, jsou pro ně na prvním místě. Často prahnou po dětech ve velmi nízkém věku. Jsou uzavřenější, nemusí velkou společnost. Výhodou je, že jsou poddajné, nevytváří konflikty, vždy se na ně můžete obrátit. Pokud to bude v jejich silách, pomohou vám s čímkoli. Lichotit jim budou tóny tabáku a santalového dřeva.


Narciso Rouge 2490 Kč/ 50 ml

Sebevědomá, stojící si za svými názory. Nebojí se říci pravdu do očí. Je přímá, nelže. Ženy ve lvu mohou působit někdy až příliš drsně, ale uvnitř to jsou jemné květinky, toužící po lásce. Jsou báječné zaměstnankyně, zvládají s přehledem i stresové podmínky. Pokud chcete potěšit lvici, darujte jí vůni těžšího charakteru, nejlépe pudrové.


Perceive Dew, Avon, 330 Kč/ 50 ml

Panna má hlavu v oblacích, ale umí stát nohama pevně na zemi. Ráda se cítí být potřebná. Nutně vyžaduje neustále ujištění, že vše dělá dobře. Negativní věci těžko zpracovává. Miluje slunce, květiny a přírodu. Nejlépe se cítí daleko pryč od městského ruchu. S povahou panny budou korespondovat cypřišové tóny s květinovým nebo zeleným nádechem.

DKNY Be Delicious, Europarfemy.cz, 595 Kč/ 100 ml

Jestli někdo nezkazí žádnou srandu, pak je to žena narozená ve váze. Svým úsměvem nakazí všechny ve svém okolí. Do méně důležitých věcí se pouští po hlavě, což se jim i často vymstí. Výhodou je, že nepříjemné nástrahy osudu váhy zvládají s jim vlastním nadhledem. Pokud však stojí před zásadní volbou, nechávají si delší čas na rozmyšlenou. K váhám se hodí svěží citrusové vůně v souhře s květinovými tóny.


Dámský parfém Ambra - Jeroboam, Myskino.cz, 2400 Kč/ 30 ml

Štíři jsou vášniví. Žena v tomto znamení bude úžasnou milenkou ochotnou zkoušet různé věci. Ač se může tvářit nadmíru sebejistě, uvnitř si tak jistá není. Pokud jí někdo ublíží, nikdy mu to neodpustí, jedná se totiž o osobu velmi citlivou. Nesnáší jakoukoli křivdu, je ochotná se za svůj čistý štít klidně i poprat. Perfektně je doplňuje parfém v nichž převládají složky jako ambra či vanilka.


Pour Femme Intense - Dolce & Gabbana, Douglas.cz, 1949 Kč/ 25 ml

Jestli je někdo extrémně náladový, pak je to střelkyně. Ta se neustále pohupuje na emoční horské dráze. Nechybí jim ambice. Často jsou paradoxně skvělé vůdkyně. Pokud se však s ženou v tomto znamení dostanete do konfrontace, nemáte šanci vyhrát. Tvrdošíjně si stojí za svým, i když si pak uvědomí, že neměly pravdu. Málokdy se omluví, problém přejdou. Co se týče parfému, hodí se k nim kožené, ale i sladké vůně.


Flores, Jafra, 790 Kč/ 50 ml

Žena v kozorohu se nenechá ničím rozházet. Pluje se na své pohodové vlně a málokdy něco prožívá, když už, tak vnitřně. Má problém s navázáním vztahů i přátelství. Jestli se ale dostanete do jejího nejbližšího okruhu, nikdy se jí už nezbavíte. Můžete si být jistá, že jste objevila kamarádku do konce života. Ocení parfém s tónem pomeranče, bergamotu, limety.


Song of India Tuhý parfém jasmín, Biooo.cz, 249 Kč/ 6g

Vodnářka je ženou intuitivní, pracovitou, milující. Všechny své role zvládá na jedničku. Nerada se cítí být opomíjená. Ráda překvapuje, je spontánní a energická. Svou neustálou energií dokáže otrávit okolí. Nikdy od ní neuslyšíte stížnosti. Problémy raději spolkne, nechává je odplynout. Málokdy cítí zlost, je tzv. splachovací. Jistě se zamilují do vůně jasmínu, ambry a konvalinky.


MASAKI MATSUSHIMA - Shiro, Sephora, 1690 Kč/ 40 ml

Nic nás nerozhází, žádný stres není, to by mohlo být krédem žen ve znamení ryb. Jsou tiché, nespolečenské. Nejraději jsou samy se sebou ve vlastním světě. Jejich lhostejnost může být až k vzteku. Na druhou stranu se umí nadchnout pro věc, která se jim líbí. To pak v zápalu jdou i přes mrtvoly. Rybám se nemusíte bát svěřit i to nejcennější tajemství, ony jej nikdy nevyzradí. Sympatické jim jsou unisexové vůně.

Čtěte také:

Reklama