Buckinghamský palác čeká příští rok narození dalšího královského potomka. Dočkáme se teď po princi Georgovi a princezně Charlotte chlapečka, nebo holčičky?

kate

Foto: Profimedia.cz

Zeptali jsme se v sázkové kanceláři Chance, kde dám sdělili více informací

„Kurzy na pohlaví třetího dítěte populárního páru William a Kate jsou shodné 1,9:1 – 1,9:1. Je to prostě padesát na padesát,“ říká mluvčí Chance Markéta Světlíková. Bookmakeři dokonce vznesli otázku, zda se narodí Williamovi a Kate skutečně jen jedno dítě. Nedočkají se v Buckinghamském paláci radosti dvojité nebo dokonce trojité? Z hlediska kurzů bookmakeři Chance takovou možnost prakticky vylučují. „Ti, kdo věří, že se pár dočká dvojčat, si mohou vsadit ve vysokém kurzu 22:1. Na trojčata je pak kurz ještě daleko vyšší 333:1,“ dodává Světlíková.

Nabízí se také sázka na jméno třetího princátka. „Nejnižší kurz ze všech jmen má Alice (11:1). Jedná se o tradiční jméno, které bylo velmi populární například za panování královny Victorie, která svou dceru pojmenovala právě takto,“ vysvětluje dále Světlíková. Za Alicí se s kurzem 13:1 drží Victorie, ale i oblíbené britské mužské jméno Arthur. Možnost, že by bylo novorozeně pojmenováno po své prababičce, Elisabeth, či po jejím manželu Phillipovi, se s kurzem 15:1 nezdá jako příliš reálná. A ještě o něco hůře je na tom z hlediska kurzů i jméno Diana (21:1), což už je ostatně jedno z křestních jmen malé princezny Charlotte. Nejméně pravděpodobná je pak varianta, že by vévoda a vévodkyně z Cambridge vybrali pro své třetí dítě jméno Muhammad nebo Esmeralda (200:1).

Vsadit si lze i na konkrétní den, kdy Kate přivede novorozeně na svět. Ani sobota, kdy spatřila světlo světa Charlotte, ani pondělí, den narození prince George, nejsou nijak favorizovány a mají zrovna u sázkové kanceláře Chance, kde jsme informace zjišťovali, stejný kurz jako ostatní dny v týdnu - 6,50:1.

Láká vás vsadit si?

Reklama