5a1ec891707ddberan.jpgBERAN:
Láska: Vstupujete do roku, kdy vám bude vše nakloněno, každé vaše přání je již předem splněno. Opačné pohlaví bude vámi okouzleno a budete prožívat rok plný něžností a malých i velkých radostí. Láska bude na každém kroku, bude to krásný vstup do krásného roku.
Zdraví: Buďte opatrní na prochladnutí a malá i velká zakopnutí. Nesnažte se své unavené tělo do ničeho nikdy nutit.
Finance: Rok plný hojnosti a blahobytu vás vítá, koruna ke koruně bude se přičítat. Nebudete muset se příliš omezovat, ani počítat.

byk.jpgBÝK:
Láska: Snažte se být ohleduplní k lidem opačného pohlaví, snažte se jít lásce naproti. Pokud budete se snažit a budete opravdu chtít, máte velikou šanci se s láskou svého života seznámit. Pokud jste zadaní, buďte věrní a oddaní, vaše protějšky nejsou vaši poddaní.
Zdraví: Zdraví budete mít silné a v pořádku, jen dávejte si pozor, abyste zbytečně nevyvolali žádnou zbytečnou hádku. Ta vaše tělo zatíží a vašemu zdraví může velmi ublížit.
Finance: Vstupujete do roku hojnosti a blahobytu, ovšem zdržte se velikých investic, které mohou ohrožovat vaše bytí. S rozvahou investujte a vždy dobře dopředu počítejte.

blizenci.jpgBLÍŽENCI:
Láska: Téma sebelásky a sebe-přijetí bude tématem vašeho roku. Pokud nebudete milovat sami sebe, nebudete spokojeni ani s lidmi kolem sebe. Pokud chcete být ve vztazích spokojeni, nalezněte nejprve sami sebe. Pak budete milováni tak, jak si přejete. Nic nezkazíte tím, že se každé ráno obejmete a na sebe se do zrcadla usmějete.
Zdraví: Všímejte si toho, co vám tělo říká a pokud slyšíte, že naříká, nikdy si nesnažte odpočinek odříkat. Tělo velmi dobře ví, kdy je potřeba spát a kdy má dostatek síly pracovat.
Finance: Komplikované budou z počátku roku investice do nemovitostí, ale v druhé polovině roku se všechny nepříjemnosti rozpustí. Strach a obavy vás opustí a vše se bude dařit, budete dobře hospodařit.

rak.jpgRAK:
Láska: Nic vám nebude stát v cestě na cestě k ženichovi, nebo nevěstě. Svatba, láska, oslavy a radost ze života. Nemusíte se bát, nečeká vás samota ani prázdnota. Naopak, váš protějšek bude pro vás opora a opravdová hodnota. Láska je a bude tu pro vás, bude pečováno s láskou o vás.
Zdraví: Náchylnost k plicním onemocněním a jaternímu zatížení. Snažte se zdravý životní styl dodržovat, nepijte, nekuřte a snažte se co nejlépe o své tělo pečovat. Bude vaši péči opravdu potřebovat.
Finance: Snažte se šetřit, zbytečně nehýřit, protože pokud dokážete dobře investovat a budete mít co, budete velmi dobře prosperovat. Pro úspěch je potřeba vždy něco obětovat. Pokud se dokážete na čas uskromnit, nebudete litovat.

lev.jpgLEV:
Láska: Jste plní lásky a bude ji komu dát, budete se v lásce a s láskou objímat. Budete se krásnými projevy lásky svého protějšku dojímat. Nikdy se však nesnažte více než sami sebe, svého partnera uctívat, obletovat a rozmazlovat. Protože pokud budete sami sebe stavět do pozadí, nebude vaše romance dlouho trvat.
Zdraví: Vaše zdraví bude dobré a budete se cítit dobře ve svém těle. Všechny změny, které chcete udělat, vám půjdou snadno a skvěle. Pusťte se do změn ihned, jen vaše pohodlnost a lenivost vám může být nepřítelem.
Finance: Nic vám chybět nebude, bude se vám dařit, budete dosahovat výsledků svého snažení. Budete bohatí a spokojení.

panna.jpgPANNA:
Láska: Na cestě k lásce budete mít v počátku roku překážky, které budete muset překonat, abyste mohli v radosti žít. Možná bude potřeba z nefunkčních vztahů odejít, nebo nějaké řešení nesnází najít. Ovšem v druhé polovině roku vám bude šťastná hvězda nakloněna, naleznete opravdovou lásku a vašeho vysněného partnera. Pokud jste se opravdu snažili, vaše krize bude vyřešena.
Zdraví: Změny nebudou jednoduché, bude potřeba více o svém těle přemýšlet, více jej respektovat a více pozornosti mu věnovat. Ovšem budete potěšeni tím, že dokážete sami sebe ke změnám vyburcovat, sami sebe motivovat a ve druhé polovině roku také velkých výsledků dosahovat. Budete se probouzet a uzdravovat.
Finance: Vzlet, vzrůst a úcta za vykonanou práci vás čeká. Lidé budou před vaší prací smekat. Budete velmi růst a vysokých cílů dosahovat, lidé budou vás s otevřenými ústy obdivovat.

vahy.jpgVÁHY:
Láska: Mnoho radosti a potěšení bude vám přinášet vztah, do kterého se rozhodnete energii investovat. Pokud budete o svůj vztah a o sebe pečovat, vše bude fungovat. Naleznete, co hledáte a pokud přejete si vztah založený na lásce a poctivosti, budete jej mít. Bude v takovém vztahu mnoho uctivosti, zároveň také svobody a volnosti.
Zdraví: Komplikace mohou přijít, pokud nebudete své tělo poslouchat a budete mu upírat odpočinek a kvalitní výživu, především kostí, pokud nebudete ke svému tělu ohleduplní, pak se vás bolesti zad, kloubů a svalů zhostí. Jen odpočinek a kvalitní jídlo, může vaše bolesti rozpustit.
Finance: Nebuďte nerozvážní, ale uvážliví. Investujte do projektů, které mají vyšší cíl a smysl, nepodporujte pro vidinu peněz kdejaký nesmysl.

stir.jpgŠTÍR:
Láska: Nebuďte tolik soustředěni sami na sebe, ale více si všímejte toho, co se děje kolem vás. Máte milujícího člověka vedle sebe, který potřebuje vaši pozornost a lásku, projevy náklonnosti a vy můžete ztratit někoho, kdo vám může velmi chybět. Můžete utrpět pro svoji bezohlednost ztrátu plnou bolesti. Pokud budete ohleduplní a všímaví, po celý rok nemusíte mít z ničeho obavy.
Zdraví: Vaše zdraví odráží vaše myšlenky, dávejte si pozor na křivdy a vztek, který můžete pociťovat. Snažte se vždy více přemýšlet o tom, jak můžete vše ještě lépe udělat. Láskou, kterou budete projevovat, budete své tělo uzdravovat a nejlépe regenerovat.
Finance: Bude se vám dobře dařit, přijdou velké a pozitivní změny do vašeho života a vy se nebojte být aktivní a nové výzvy přijímat.

strelec.jpgSTŘELEC:
Láska: Udržujte si odstup od lidí, kteří vám příliš lichotí a snaží se vám zalíbit. Nehleďte na to, co kdo dokáže slíbit, ale udělat. Láska není jen o tom brát, ale o tom, co je pro vás druhý schopen obětovat. Ne vždy je upřímný ten, kdo umí hezky mluvit a kdo umí druhé obletovat. Láska může být někdy potichu, a přesto vám může dát mnoho podstatného. Nenechte se zlákat a držte se toho, kdo při vás stojí za všech okolností. Takový člověk vás neopustí.
Zdraví: Tolerujte sami sebe, nehledejte na sobě chyby a pečujte o sebe s láskou a s ohleduplností. Vaše tělo není stroj, ale velmi důmyslný výtvor přírody. Má své potřeby a je důležité je vnímat.
Finance: Nevrhejte se do spolupráce s pochybnými lidmi kolem sebe, vždy vnímejte a poslouchejte sami sebe. Nenechte se zlákat k investicím, které se vám nezdají být dobré, abyste nepřišli ke ztrátě na majetku.

kozoroh.jpgKOZOROH:
Láska: odvážným bude přáno, vítejte s láskou každé nové ráno. Neboť člověk, který zná dobře sám sebe, může dělat šťastného jiného člověka. Nečeká vás samota ani prázdnota, naopak budete mít vztah plný lásky a ohleduplnosti, budete oceněni za své přednosti. Komunikujte, hleďte lidem kolem sebe do očí, to je cesta ke štěstí.
Zdraví: dodržujte pravidla správné životosprávy a vypusťte všechny informace plné negací, především večerní zprávy. Čtěte hezké knihy, choďte na procházky, objímejte stromy v lese a energie lesa všechny bolesti odnese.
Finance: vaše úspory budou narůstat a vás majetek se bude rozrůstat. Dovolte hojnosti, aby se ve vašem životě ukotvila, děkujte za všechny dary a nepřestávejte dávat. Pak budete ještě více dostávat.

vodnar.jpgVODNÁŘ:
Láska: Snažte se být více v komunikaci se svým okolím a neohlížejte se zpět ke svým nezdarům. Neztrácejte odvahu a nebojte se hledat znovu cesty ke štěstí. Láska je na každém rohu, dovolte si ji více naplno prožít. Objímejte a více vnímejte lidi kolem sebe, láska je všude a vy potřebujete opravdu přijmout sami sebe. Pak budete mít dostatek lásky od partnera a váš vztah bude krásný pro vás pro oba.
Zdraví: Vaše mysl potřebuje více klidu a relaxace. Pomůže hudba, dobrá kniha nebo meditace. Žijete velmi rychle a zběsile a brzy mohla by být únava v přesile. Držte si svoji energii pro sebe, myslete více sami na sebe.
Finance: Nebude vám nic chybět, ale nebudete mít ani na rozhazování. Snažte se být ke svým penězům více uctiví a za všech okolností ke všem poctiví.

ryby.jpgRYBY:
Láska: Ve svých vztazích proplouváte, ale je potřeba najít stabilní místo ve svém srdci pro druhého. Opatrujte člověka, který se vám snaží pomáhat a mnohé obětovat. Snažte se také vy více dávat a více své protějšky obletovat. Láska, kterou dokážete druhému dát, se vám vrátí a bude vás velmi obohacovat. Vztahy není dobré šidit, ale pozornost jim věnovat.
Zdraví: Udělejte si více času pro odpočinek, lyžujte, plavte a dýchejte horský vzduch. Procházejte se přírodou a vnímejte tu krásu kolem sebe, máte nad sebou pořád ještě krásné slunce a dokonalé nebe. Je potřeba to vidět a vnímat, najděte si více času se přírodou dojímat.
Finance: Máte možnost investovat a je to dobré nyní udělat. Dostanete vše, co jen dostat můžete, budete velmi dobře prosperovat. Nebojte se riskovat.

Uložit