pre

Milé čtenářky,

vítám Vás v novém týdnu na Ženě-in. Náš magazín je stále v růžovém, protože svátek sv. Valentýna se kvapem blíží… ještě nám můžete posílat své zamilované příběhy, které pravidelně zveřejňujeme a odměňujeme.
My vám na oplátku nabídneme nová témata, která vás, jak doufáme, zaujmou, a pokud se odmítáte z jakéhokoli důvodu účastnit „růžového šílenství“ všude kolem, můžete se vyřádit u nás, dáme Vám prostor!

Naše adresa je vám stále k dispozici:

redakce@zena-in.cz

Dnes Vás přivítá nová editorka Linda Wimmerová, která se přesunula z obchodního oddělení do redakce, aby nám pomohla a posílila náš tým. Můžete jí psát na téma Váš anděl strážný. Máte ve svém okolí někoho takového, kdo vám pomohl? Nebo vás v nějaké situaci zachránil úplně cizí člověk? Možná ale věříte na anděly a máte toho svého, se kterým komunikujete… anebo je vaším „andělem“ zcela reálný člověk z masa a kostí?

Úterkem vás provede Dana Svobodová a otevře vám svoji Vetešárnu. Chodíte ráda do antikvariátů? Sbíráte předměty, které už mají to nejlepší za sebou, ale jsou zajímavé právě svojí historií? Nebo byste do vetešnictví nebo třeba do second-handu nikdy nešla? Svěřte se nám.

Ve středu se do k nám do redakce i k editaci po dovolené vrátí Simona Škodáková, plná optimismu a nového elánu, proto bude netrpělivě čekat na vaše postřehy k tématu: Mají ženy smysl pro humor? Co myslíte? Smějete se stejným věcem jako muži? Nebo se humor nedá podle vás dělit na mužský a ženský, ale na chytrý a hloupý? Diskutujte o tom s námi.

Čtvrtek bude v režii editorky Evy Soukupové, která se vás zeptá: Jaký je váš recept na dlouhý život? Pijete tajemné lektvary? Nekouříte? Cvičíte? Nebo na to na všechno kašlete a vaším receptem na spokojený a dlouhý život je třeba humor?

Týden uzavře v pátek Míša Kudláčková s tématem „do pranice“… Masox versus vývar! Vaříte z polotovarů, protože šetříte čas a peněženku? Nebo byste maso z konzervy nebo polívku ze sáčku do úst nikdy nevzala a všechny, kdo se takto stravují, považujete za ignoranty? Myslíte si o Jiřím Babicovi, že je to barbar, protože rajčata nahrazuje kečupem? Napište nám to!

Celý týden u nás najdete zajímavé články, rozhovory nebo reportáže, které pro vás se zaujetím připravují všichni z redakce. Eva Soukupová se vydá do útrob nočního města, aby vám pověděla, jak žije, když spíte, Jakub Kočí si vyzkouší „slepý den“ a podělí se s vámi o svoje pocity a problémy, které mu slepota přinese, Míša Kudláčková vás dojme v rozhovoru se ženou, jíž se ztratil syn…

A jedna zpráva navíc: Náš velký šéf Radek Kříž si od nás odjede na celý týden odpočinout, takže můžete být svědky toho, jak bude redakce fungovat za totálního bezvládí. :)

Budou mít myši pré, když kocour Kříž nebude doma?

Sledujte nás!

Reklama