Čtenářky Ženy-in se pěkně rozjely. Zatímco my se obávali, že soutěž Missák a Sympaťák vezmou příliš vážně, překvapily. Jejich fantazie nemá mezí. Obludných mezí. Ve svých příspěvcích totiž snily o tom, že by se mohli soutěžící poslanci promenádovat v plavkách, případně se předvést jak gogo tanečníci.

Obrátili jsme se tedy na kancléře Sněmovny s těmito a dalšími požadavky. Neúspěšně. Etiketa vyžaduje oblek a v sále Sněmovny nejsou prý žádné vhodné tyče…

Co ještě napsaly čtenářky?

Petunie: „Náhodou, nápad se cení. To, že není z čeho vybírat, není chyba redakce, nýbrž materiálu. No a u mě vede jasně Dolejš, to je kluk jak puk (s Jágrem).“

Ťapina: „Já vám nevím. Teda vím jedno: Hned bych se chtěla jmenovat Grospičová.“

Solei: „Když už, tak ministra spravedlnosti, na živo je to kluk jak cumel.“

A čtenářka pod nickem Gerda zas uvažovala o sbalení ministra vnitra Ivana Langera. Později jí ale došlo, že je ženatý, a jako jistě každý muž nevěrou nenarušuje svátost manželskou. „Mno, zapomněla jsem na to, že je otec rodiny. Tak nic,“ povzdechla si jen Gerda.

Langer zaujal i Manx: „Íčko suverénně vítězí - je mladý, čestný, ambiciózní a... holky, má dvě VŠ!!! A umí golf,“ jala se jej nabízet jako v seznamce.

Proč jsme nesplnili požadavek například čtenářky s nickem German (A foto celé postavy v plavkách nebude???), jsme už vysvětlili. Nakonec se rozhodla hlasovat i bez plavek: „Jinak jedině č. 15 - Zdeněk Lhota. I když, co já vím, třeba má pivní břich...“

Milá German, skutečně nemá! Kvůli vám jsme si sehnali foto, kde je to poznat. Sedíci diskutuje a na tvaru košile je poznat, že rizikové partie nejsou nijak nakynuté.

A když už jsme u toho dokazování, zaslouží si určitě i Petunie doložit, že vystavená fotka Jiřího Dolejše nebyla zaměněná se snímkem Jaromíra Jágra.

Posuďte sama. Hledejte deset rozdílů, a najdete-li jich méně, redakce vám přispěje na vaše nevyhnutelné nákupy v optice.

Přesto slibujeme, že se při nejbližší příležitosti zeptáme modelky a milenky Jaromíra Jágra Inny Puhajkové, zda by měnila.

Stav soutěže o tituly Missák a Sympaťák Sněmovny

Nejvíce hlasů, které chodí na e-mailovou adresu jan.exner@zena-in.cz, patří Zdeňku Lhotovi (ODS), na záda mu dýchá David Šeich (ODS) s Janem Hamáčkem (ČSSD). Hamáček má nejvíce hlasů v boji o titul Sympaťák Sněmovny. Jen nepatrně méně jich má Zbyněk Novotný (ODS).

Hlasování jsme vyhlásily v článku Mají víc než sexy mozek? Zvolte Missáka Sněmovny, kde je i přehled patnáctky adeptů, které vybrala redakční porota.

A nezapomeňte, své hlasy můžete posílat do pátečního pravého poledne!

Už jste dala hlas svému favoritovi? Máte jiného, který není v naší „nabídce“?

Reklama