Máme pro vás tip na netradiční formy shazování povánočních kil. O svátcích si každý dopřával, co hrdlo ráčí a nyní se pomalu vracíme do reality. A to co vidíme, se nám rozhodně nelíbí! Zanedbané kulatící se tělo, únava a bolavý žaludek. Co s tím? Léto se blíží a na očích bude každý faldík.

kinect

Cesta k úspěchu je nám všem známá - pravidelný pohyb a správný jídelníček. Vezměme to ale postupně. Jako každý rok si můžete předplatit členství ve fitcentru, utratit hromadu kinectpeněž za spalovače tuků a přidat tak další hekticky zvladatelnou položku do svého rozvrhu zaměstnané ženy. Nebo to letos může být jinak. Nechte se inspirovat novými technologiemi a vyzkoušejte náš program v pohodlí vlastního domova. Je to jednoduché. Stačí zapnout Xbox 360, připojit Kinect, vložit hru Your Shape: Fitness Envolved 2012 a vaše cesta za krásným a štíhlejším tělem začíná.

Pohybový ovladač nasnímá vaše tělo ze všech stran a úhlů, nabídne vám individuální přístup ke cvičení. Vše bez dalších zbytečných ovladačů, v soukromí a klidu. Začněte cvičit a okamžitě dostanete zpětnou vazbu, zda jsou vaše pohyby správné a efektivní, kolik jste spálila kalorií či kolik vám ještě zbývá k dosažení stanoveného plánu. Jóga, box, posilování, skákání či tanec v originální grafice a jen pro vás kdy a kde si sama určíte. Zní to trochu jako pohádka, takže zpátky na zem, cvičit musíte opravdu vy sama. A pokud postrádáte motivaci, připojte se ke službě Xbox Live. Umožní vám porovnat vlastní výsledky s kamarádkami, ať už jsou na druhé straně ulice nebo světa.

Když ještě upravíte jídelníček a některé návyky, máte tělo jako proutek zaručeno. Obecná pravidla jsou jednoduchá, ale funkční - nehladovět ani se nepřejídat, hodně pít a konzumovat kvalitní pestrou stravu v pravidelných intervalech. Jezte dostatek bílkovin, sacharidy jen v dopoledních hodinách, plánujte si jídelníček dopředu a seznamte se hubnoucím plánem své blízké. Vyhnete se tak nepříjemným svodům z jejich strany.

kinect

Kromě stravy a cvičení s Kinectem dbejte na dostatek spánku, využívejte každou příležitost k pěší procházce a zapomeňte na výtahy. Zapojujte vědomě problematické svalstvo i v průběhu dne. Stačí, když narovnáte záda, tím stahujete bříško, nebo můžete posilovat zadeček třeba při čekání na autobus. Tak s chutí do toho, jistě to zvládnete!

kinect

Pokud si chcete Your Shape vyzkoušet na vlastní kůži, zasoutěžte si o tři kousky téhle fitness novinky. Více informací naleznete na www.xbox.com/kinect a na www.facebook.com/xbox.cz.

Reklama