Tuto středu ve 12.00 bude naším on-line hostem známá modelka, expřítelkyně Jaromíra Jágra Iva Kubelková! Rozhovor pro vás připravily magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz
Ivě Kubelkové je 23 let, ale i přes své mládí toho má dost za sebou. Je to známá modelka a to jak u nás, tak v zahraničí, herečka a majitelka kadeřnického salónu v centru Prahy.
Takřka známou přes noc se stala díky ocenění první vicemiss za rok 1996. Vrhla se na dráhu modelky a díky své nevšední kráse a skvělé postavě pracovala nejen u nás, ale i v Německu, Polsku, Rakousku… V současné době uvažuje o tom, že se na zahraniční módní mola už nevrátí. Otevřeně říká, že jí to ke špičkám netáhne a že stejně modeling v zahraničí znamená jen dřinu a zacházení jako s kusem masa. Netají se s názorem, že modelky jsou brány v cizině jako zboží, musejí poslouchat, jestli jsou příliš hubené, jestli trochu nepřibraly… Prostě Iva takhle nechce žít, takže odmítá lukrativní nabídky a zajímá ji jen práce v Čechách. Aby se mohla věnovat svým aktivitám, o salón se jí stará matka, které Iva plně důvěřuje.
Iva se stala středem zájmu veřejnosti nejen díky úspěchům, které jí přinesla krása v soutěži Miss ČR, ale také svým vztahem se světoznámým hokejistou Jaromírem Jágrem. Byla to úžasná love story, kterou propíral bulvár jak jen to šlo. Vztah ale nevydržel a Iva o něm říká, že se rozešli v dobrém a dodnes jsou přátelé. Jaromír je pro ni minulostí. Dnes žije s podnikatelem a závodníkem Martinem Kolocem, ostříleným mužem tvrdých rysů a je do něj blázen. Je to její čtvrtý vážný vztah, žijí spolu, mají společné konto, prostě fungují jako rodina. Pro Ivu je to láska, kterou člověk může potkat jen jednou, nanejvýš dvakrát v životě. Sama přiznává, že cítí, že je to její osudový muž.
Mít svatbu, děti a založit rodinu zatím neplánuje, se smíchem vzpomíná na fámy, že je těhotná. Děti zatím asi mít nebude, protože má ještě rok a půl smlouvu s jednou anglickou kosmetickou firmou a v ní stojí, že by v této době neměla přijít do jiného stavu. Říká ale, že i tak se děti nedají plánovat, protože kdyby si měla vybrat, kdy je ten nejlepší čas, stejně by to neustále odkládala. Takže to nechá náhodě.
Často se setkáváme s Ivinými ladnými tvary na fotografiích módních časopisů. Mnozí páni na ní mohou oči nechat pro její provokující skoro obnažené dokonalé tělo, její „skoronahá“ fotografie nechybí ani v nedávno vyšlé knize, kde se mnohé herečky, modelky a jiné umělkyně nechaly vyfotit v rouše Evině. Některé úplně nahé, některé nahé tak, že stejně není nic vidět. Iva je na fotografii velice svůdná, pokud ale budete čekat něco víc z její nahoty, vše je vtipně skryto.
Jaká Je modelka a podnikatelka Iva Kubelková? Jaké to bylo žít s Jaromírem Jágrem? Proč zanevřela na zahraniční přehlídková mola? Jaká je práce modelek v cizině? Jsou nucené poslouchat, brát drogy a zažívat permanentní stres? Setkala se s tím někdy? Jaké má oblíbené modely? Co pro ní znamená její „drsňák“ Martin Koloc? Jaké je to žít po boku významných mužů? Proč netouží po hvězdné kariéře modelky? Na to všechno a mnoho dalšího vám Iva Kubelková odpoví ve středu ve 12.00!

Reklama