Numerologii přikládám velký význam, moje štastné číslo je 2 a 7.
2 protože jsem nikdy nechtěla být ta první, nejlepší (člověk pak nemá prostor pro zdokonalení), ale zároveň se k té dokonalosti téměř blíží
7 mam ráda protože je to mé životní číslo (když se sečte celý datum narození), v tarotu jej představuje Vůz, či jezdec...a můj život tomu skutečně odpovídá, projíždím životní zkušenosti křížem krážem a zkouším nové věci, na některá místa se ráda vracím, někdy mi nečekaně dojde benzín...

Pokud bych měla mluvit o neoblíbených číslech, tak asi nemám žádné neoblíbené, spíš nešťastné a tou je 3. 3 je magické číslo, které mi vždy říkalo, že za 3 roky... se něco stane, cokoliv co mi vydrželo víc než 3 roky je to co mi už zůstane navždy a mohu se na to spolehnout.

Je to zvláštní a neumím si to vysvětlit. Tak asi tak o mém vztahu k číslům.

zdraví bubidani

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


A mě to nepřekvapuje. Člověk, který inklinuje ke dvojce (Luna) nemůže, nebo zpravidla to tak bývá, současně obdivovat trojku. Ona si ta numera moc nepovídají.

Vibračně jsou každé jinde. S dvojkou tíhneš k umění, poezii, ženskému principu – sedmička je vibračně podobná, je to Neptun. Možná máš bohatou fantazii a hudební sluch. Jsi zřejmě vnitřně připravená na to, že život je velice tajuplný a osud si rád zahrává. M.

Povídáme si o šťastných a nešťastných číslech. Pište na redakce@zena-in.cz a mějte krásný den!

Dnešní výhrou pro vylosovaný příspěvek je krém od VICHY, po kterém se číslo vašeho věku zaručeně scvrkne.

Reklama