Tak na úvod bych chtěla konstatovat, že dítě žádné nemám, ale jednou bych mít chtěla. Jsem silně pověrčivá a amatérsky se věnuju astrologii.

Převážně tedy té asijské, kterou jsem si v praxi ověřila a je velmi důvěryhodná a vždy mi na 98% vycházelo co se charakteristiky osobností a jejich vztahů k ostatním týče.

Ale proč o tom píši...První část svého života jsem si už předpověděla a splnila a zatím vše funguje jak má. Tedy našla jsem si vhodného partnera, který sic nad mým bádáním v horoskopech jen kroutí hlavou a občas i klepe na čelo, ale náš vztah je až pro některé hrůzně idilický.

Druhá část života bych chtěla věnovat zčástí svému budoucímu dítěti. Podle hvězd se k mému znamení a ke znamení mého partnera hodí dítě, které by se narodilo nejlépe v půlce roku 2006. To už asi nestihnu, protože v té době jsem se svým nynějším partnerem byla zatím ve vztahu přátelském, který se teprv schyloval ke vztahu partnerském.

Další šanci na dítě podle hvězd dostanu až v roce 2018. Času mám tedy dostatek, ale jisté obavy mám. Ani já ani přítel už nebudeme nejmladší což přináší další možná rizika s věkem spojená.

Ono taky, když někdo chce dítě, tak se o něj musí taky postarat. Takže mít trochu finanční jistotu což v dnešní době jde těžko. A chodit po úřadech a žebrat to se mi opravdu moc nechce. Není třeba mluvit o tom jak to zde funguje. :-)

Naskýtá se zde otázka, co kdybych otěhotněla dříve, "ve špatný rok"? Ať už by to bylo nedobrovolně (selhání antikoncepce), nebo dobrovolné (přítel už má věk, a i když to byl zpočátku starý mládenec, nyní když se kouká okolo na své vrstevníky obklopený dětmi, taky mu vřou hormony) tak vše naplánovat prostě nejde. člověk plnánuje ale život koná. Budu to řešit až to bude aktuální. Přeci jenom v průběhu 7-8 let se toho stát může hodně. A tak se tedy nechám osudem překvapit.

zdraví bubidani

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Věřím, že i nějaký rok dříve bude tím šťastným. :)

Pište mi své zážitky a dojmy z narození prvního dítěte, co to pro vás znamenalo, jak jste se cítila, jak vám bylo, kolik vám bylo, jak jste všechno zvládala, nezvládala, jak na to dnes vzpomínáte.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: První dítě.

Vaše příspěvky budeme zveřejňovat a jedna z vás získá hezkou výhru, sadu čtyř hrnečků. 

hrnečky