Prožijte osvěžující léto se speciální edicí drinků Bubbleology!!!Užijte si letní horké dny plné sluníčka a nezapomeňte přitom dodržovat pitný režim. Přijďte se osvěžit třemi novými příchutěmi oblíbeného bubble tea.

Značka Bubbleology přichází totiž s limitovanou edicí drinků SUMMER DREAM, které budou v prodeji právě v letních měsících (červenec, srpen). Zpříjemněte si léto svěžími drinky - nealko Strawberry Mojito, lahodný Summer Banana nebo nezapomenutelný Tropical Paradise. Tým Bubbleology si pro své příznivce připravil opravdové lahůdky!

napoj

Zažijte „tea-voluci“ a nenechte si ujít nezapomenutelnou chuť opravdového Bubble tea, novinky od Bubbleology - značky, jenž získala ocenění v kategorii „Uvedení nového produktu za rok 2011“. Zároveň je Bubbleology vítězem nového produktu i pro rok 2012.

Bubbleology je v České republice jediným Bubbletea, který se drží britského konceptu a originální receptury produktu a postupu přípravy. Stačí jednou ochutnat a poznáte rozdíl kdykoli.

Co je vlastně Bubbletea?

Fenomén, který si na cestě světem postupně získává své fanoušky. Nápoj, původem z Tchaj-wanu, který se přes Austrálii a Spojené státy americké dostal do Velké Britanie. A právě v britské metropoli vznikl koncept Bubblelogy, který v roce 2012 přišel také do Čech.  Jde o bio přírodní nápoj, který má díky blahodárným účinkům zeleného čaje antioxidační účinky,  zároveň pomáhá dodržovat pitný režim. Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky. Základem studeného nebo teplého bubble tea od Bubbleology je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi. Na dně kelímku najdete tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky, které vysajete silným brčkem. Vybrat si můžete z ovocných a mléčných verzí, které lze libovolně kombinovat.

Díky svým mimořádným povzbuzujícím účinkům a vysokému obsahu teinů  je tento přírodní drink skvělou alternativou osvěžujících a energetických nápojů.

Dopřejte si to pravé osvěžení pro tělo a mysl!

www.bubbleology.cz

okLETNÍ EDICE SUMMER DREAM:

Strawberry Mojito – nealkoholický nápoj na bázi zeleného jasmínového čaje, ochucený jahodovým a mátovým sirupem s tapiokovými kuličkami

Cena –   85 kč/500 ml

 

 

 

Summer Banana– osvěžující fresh nápoj na bázi zeleného jasmínového čaje, čerstvý banán a tapiokové perly

Cena – 85 kč/500 ml         

      ok                                                                                                                                                                                 

 Tropical ParadiseMango-Maracuja-Máta – lahodný fresh nápoj na bázi zeleného jasmínového čaje, s čerstvou chutí manga, maracuji a dochucený mátovým sirupem, tapiokové kuličky nebo jablečné želé

Cena – 85 kč/500 ml         

 

Kde nás najdete?

Praha: 1.  podlaží, Atrium Flóra, Vinohradská 151, Praha;

České Budějovice: Nákupní centrum Géčko a Lannova třída 47, České Budějovice

Plzeň: OC Olympia Plzeň

Pardubice: OC Afi Palace Pardubice

V létě pro Vás nově otevřeme další pobočky:

Praha: Koněvova 141, Praha 3

Praha: Maiselova 3, Praha 1

Brno: Olympia Brno, U Dálnice 777, 664 42 Brno – Modřice

Jihlava: City park Jihlava, Hradební 1, Jihlava
Ostrava: Forum Nová Karolína Ostrava, Jantarová 3344/4, Ostrava 2

Hradec Králové: Velké náměstí 153, Hradec králové

Milujete Bubbleology? Čerpejte výhody s věrnostní kartičkou

Pořiďte si věrnostní kartičku – při nákupu 5-ti drinků dostanete 6-tý drink zdarma. Jak kartičku získáte? Zastavte se u nás v jednom ze 4 míst v České republice, kartičku Vám vystavíme na počkání a představíme Vám její výhody.

Jaké jsou další příchutě?

Mléčný čaj

-          Ochucený nápoj s konzistencí podobnou mléčnému koktejlu, s trochou zeleného nebo černého čaje

Čistý – Assam, Čistý – Jasmín, Taro, Kokos, Mandle, Vanilka, Kakao, Matcha, Moka, Papája, Cukrový meloun

Ovocné čaje

-          Čistý zelený, bílý nebo černý čaj s ovocnou příchutí

Mango, Marakuja, Jahoda, Jablko, Liči, Kumquat, Bílá broskev

www.bubbleology.cz

Reklama