Zralé čerstvé ovoce a osvěžující ovocné šťávy jsou hity letních sezón tak dlouho, jako existence lidstva sama. A protože  Bubbleology to moc dobře ví a navíc  je mistrem kombinací, opět přichází s novými, neotřelými chutěmi,  které Vás chytnou a nepustí – jen to zkuste!

Obě novinky jsou variací na tolik oblíbené letní mojito. Také zajdete rádi večer na drink? A co takhle zkusit nealkoholickou a troufneme si tvrdit - zajímavější verzi, uprostřed dne?  Festival Kumqat Mojito spojuje citrusové tóny exotického „trpasličího pomeranče“ kumquatu a citrónu se sladkou chutí třtinového cukru a máty, to vše v osvěžujícím a voňavém jasmínovém čaji s porcí pomerančových kuliček.

sd

Dostali jste snad chuť spíše na  typicky letní jahody? Pak vám jistě přijde vhod druhá varianta na oblíbený drink -  Festival Strawberry Mojito. Těšit se můžete na vytouženou chuť čerstvých jahod a citronu s třtinovým cukrem a mátou, opět ve skvělém jasmínovém čaji s porcí praskajících kuliček plných jahodové šťávy.

Milovníky sladkých koktejlů jistě potěší Royal Piňa Colada.

sda

U Bubbleology máte samozřejmě stále širokou nabídku základních příchutí, které můžete libovolně kombinovat podle vaší aktuální nálady a chuti. Nechte si  namíchat kuličky, želé a tapioky do našeho oblíbeného mléčného nebo ovocného čaje!

Základem Bubbletea je černý nebo zelený čaj. Tento čistě přírodní nápoj je tedy velmi vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky.Populární „bublinkový čaj“ se do celého světa rozšířil z Tchaj-wanu a stal se hitem. V britské metropoli vznikl pod konceptem Bubbleology, který v roce 2012 přišel do Čech.

Tak už přijďte ochutnat!

Nové příchutě limitované edice, které platí pouze do 31. srpna:
Royal Piňa Colada
Festival Kumqat Mojito
Festival Strawberry Mojito

75 Kč/střední porce

TEA-VOLUCE

Zažijte „tea-voluci“ i vy a nenechte si ujít nezapomenutelnou chuť opravdového Bubble tea, novinky od Bubbleology - značky, jenž získala ocenění v kategorii „Uvedení nového produktu za rok 2011“. Zároveň je Bubbleology vítězem nového produktu i pro rok 2012.

Bubbleology je v České republice jediným Bubbletea, který se drží britského konceptu a originální receptury produktu a postupu přípravy. Stačí jednou ochutnat a poznáte rozdíl kdykoli.

Nepropásněte novou vlnu příchutí a zastavte se na kterékoli pobočce Bubbleology.


Reklama