V netradičních jménech pro své potomky si celebrity zkrátka libují. Do tohoto panoptika hodlá svým dílem přispět i známý český pár, který se proslavil nejen na poli politickém, ale také na poli blogerském – Paroubkovi.

Své dítě, které se má narodit letos na podzim, chce budoucí matka Petra pojmenovat Margarita. I její manžel Jiří Paroubek považuje toto jméno za krásné. „Řecky to znamená perla,“ vysvětluje. Inu, o tom, že z paní Petry padá jedna perla za druhou, jsme se mohli přesvědčit i v jejím blogu, kde na manžela v návalu endorfinů pěje ódu.

Margarita Paroubková je vcelku skvostné jméno. A kdyby se prognózy lékařů náhodou nenaplnily a narodil se kluk, doporučujeme použít mužskou verzi tohoto jména – Margarín. Jako další alternativu pro případ, že by z Margarity sešlo, navrhujeme Angeliku, ze které by měl radost obzvlášť syn našeho expremiéra – Nicolas Topolánek. Možná by pak došlo i ke smíření rodu Monteků a Kapuletů, tedy pardon – Paroubků a Topolánků.

Možná nepotrvá dlouho a budeme v bulvárním tisku číst: „Margarita Paroubková a Nicolas Topolánek se spolu s Charlotte Elou Gottovou a Nelly Sofií Gottovou objevili na mejdanu celebrit, který pořádal Kristián Kokta, kde ze známých osobností chyběla snad jen Mercedes Lakatošová...“

Jak se vám vybrané jméno líbí? A jaké byste navrhovala vy?

Reklama