Co myslíte, kdy je ta pravá chvíle, kdy se z chlapce stává muž? Když udělá maturitu? Když dostane první výplatu? Když má za sebou vojnu? Ne – když se poprvé vyspí s dívkou! Tato toužebně očekávaná chvíle chlapcova života může ovlivnit jeho vztah k sexu a k ženám na dlouhá léta. Jak a s kým zkusili to své „poprvé“ Jarek, Pavel a Honza?

Profesionální „trénink“
Jarek byl obyčejný kluk ze severní Moravy. Chodil tehdy do devítky na základní škole a právě se blížily jeho patnácté narozeniny. Jeho dva starší bráchové dlouho přemýšleli, jaký mu dají k tomu významnému jubileu dárek. Nakonec je napadlo, že mu koupí ženu. Tedy prostitutku. Ve smluvený den a hodinu oznámili Jarkovi, že pro něj mají překvapení, zavázali mu oči a do jeho dětského pokojíku mu šoupli lehkou děvu. Pak zaklapli dveře a běželi hlídkovat před dům, jestli náhodou nejdou rodiče. Když si Jarek stáhl z očí šátek a uviděl před sebou svůdnou blondýnku „jen tak“, nejdřív pomyslel na útěk, ale nakonec zůstal - a nelitoval. Dneska říká, že byl rád, že svůj první sex prožil s profesionálkou, protože díky téhle zkušenosti si pak mohl svoje poprvé s dívkou svého věku pořádně vychutnat, bez rozpačité nejistoty a obav ze selhání.

Nepovedená premiéra
Na svůj první sexuální zážitek si nesmělý Honza počkal docela dlouho, alespoň když se srovnával se svými spolužáky a kamarády. Chlapec, který své jinošství trávil spíše v knihkupectvích a studovnách, neměl nějak příležitost ani štěstí na holky. Se Zuzanou se seznámil na přednášce o japonské poezii. Připadala mu krásná, tajemná, prostě femme fatale“. I řekl si, že právě ona je ta pravá, s níž je na čase proniknout za brány rozkoše. Když jeho spolubydlící z koleje odjel na víkend k rodičům, pozval Zuzanu k sobě a připravil romantickou sexuální atmosféru: vonné svíčky, orientální tyčinky, meditační hudba… To vše mělo být kulisou jeho prvnímu milostnému spojení. Tolik se těšil, tak byl z toho všeho rozechvělý, že mu nakonec jeho vlastní tělo odepřelo poslušnost a zklamaná nasupeně Zuzana odešla středem. Nepříjemný zážitek Honzu na dlouhou dobu paralyzoval a vrátil ho zpátky vědě a knihám. Po dvou letech se však dobré dílo podařilo a „repríza“ – s jinými kulisami i z jinou představitelkou hlavní ženské role – dopadla více než uspokojivě.

Na věku nezáleží
Příběh, který si nyní čtete, nám neposlal ani neprozradil muž, ale je to příběh dívky. Tedy bývalé dívky, dnes už vdané ženy a mámy tří dětí. Jmenuje se Radka a celá její love story začala na lyžařském výcviku. Ona – mladá čtyřiadvacetiletá instruktorka, on – Pavel, žák prvního ročníku střední školy, patnáctiletý puberťák. Na výcviku po sobě jen trochu pokukovali, on pomáhal Radce s programem, nosil jí lyže… Jí lichotil jeho zájem, jemu to, že se o tolik starší holka zajímá o takové „ucho“. Po návratu z hor za Radkou začal chodit domů na návštěvy. Několikrát tam narazil i na Marka, kluka, se kterým Radka tenkrát chodila. Byla to legrační situace, Pavel cítil v Markovi soka, zatímco Marek nechápal, proč ten klučík za jeho slečnou chodí a co od ní vlastně chce. Postupem času přestal Marek k Radce docházet, zatímco Pavlovy návštěvy byly čím dál častější. Radčiny kamarádky a její rodiče nad tím kroutili hlavou, ale jí to bylo jedno. Začali spolu spát – pro Pavla to byl vůbec první sexuální zážitek v životě – a jejich vztah se posunul do roviny normálního chození - jemu bylo v té době pouhých šestnáct, zatímco jí už 25 let. Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, vydrželi. Nakonec museli Pavla zplnoletit, aby si mohl svou těhotnou Radku v sedmnácti vzít za ženu. Říkáte si: nesnesitelně sentimentální špatně vymyšlená love story? Pletete se, je to čistá pravda!
Reklama