grandopticalPočítáte peníze každý měsíc, máte zaběhnuté výdaje, které přichází každý měsíc… některé jsou závazné, jakou jsou nájemné, poplatky za elektřinu, plyn, vodu, teplo. Dále jsou to výdaje za děti, na jejich školu, školku, kroužky, stravu. Výdaje za jídlo, ty jsou asi u každého jedny z těch největších.

A v neposlední řadě jsou to útraty za koníčky, péči o sebe, módu. V této poslední skupině jsou položky, na které mnozí z nás nekoukají a utratí je automaticky bez přemýšlení… Berou je totiž jako nezbytné k tomu, aby vypadaly lépe, hezčeji a udělaly si radost. Do této položky patří i nákup brýlí.

Podle zkušeností hodně lidí oddaluje nákup brýlí až do doby, než se jejich stávajícím něco stane. Peníze hrají v tomto největší roli. Proč ale nákup brýlí nezařadit mezi pravidelné výdaje? Kvalitní brýle seženete dnes už za cenu mnohem nižší, než kdysi. A to v GrandOptical, kde na Vás čekají nové ceny v rámci nového konceptu prodeje!

Vyčleňte si na nákup brýlí finance, které byste utratila stejně tak za kosmetiku, kadeřnici nebo zábavu.

Jen pro představu a porovnání investic…

Útrata / nové ceny obrouček 1x měsíčně 1x čtvrtletně

500 – 1 000 Kč

 

Kosmetika

Pedikúra

Kultura

Divadlo / kino

Kosmetika – nákup

1 500 Kč

 

Kadeřnice Permanentka – bazén, sauna

2 500 Kč

 

Nákup – oblečení pro děti Permanentka – cvičení

3 500 Kč

 

Nákup – móda Wellnes pobyt Nákup – šperk

grandopticalKolikrát se Vám stalo, že jste přišla do optiky/prodejny s brýlemi a nevěděla jste, z čeho si vybírat, abyste nezvolila příliš drahé obroučky. Do těch je potřeba vybrat ještě ta správná skla. Prostě jste se neměla od čeho odrazit. Tomu je již konec!

Nový koncept v inovovaných prodejnách Grand Optical totiž nabízí přehlednost ve výběru brýlí. Po vstupu do prodejny uvidíte přehledný panel s cenami za obroučky a brýlové čočky a hned budete vědět, kolik Vás budou stát nové kompletní brýle! Celou dobu budete mít cenu pod kontrolou.

www.grandoptical.cz

Reklama