Chystáte se na hory? A musíte si přibalit dioptrické brýle? Nebo kontaktní čočky, pouzdro a roztok?  Možná je právě ten nejlepší okamžik rozhodnout se pro laserovou operaci očí.

Lyžování v dioptrických brýlích je nejen nepohodlné, ale i nebezpečné. Dioptrická skla se mohou rozbít a ošklivě poranit oči. Navíc se brýle zamlží při každém vstupu do restaurace nebo do baru. 

brýle

Řešíte to kontaktními čočkami? Ani to není ideální. Při mrazu a větru rohovka oka ztíženě dýchá a více osychá. Kontaktní čočky brání dalšímu příjmu kyslíku, takže oko ještě více dráždí. Doma stačí nakapat umělé slzy, ale na svahu to tak jednoduše nejde.

A navíc, třetina lidí s dioptrickou vadou má problém s odhadem vzdálenosti a každý osmý udává problémy s prostorovou koordinací, což může při lyžování či snowboardingu způsobit velké nepříjemnosti a být příčinou pádů a úrazů.

Oční kliniky NeoVize v Brně a DuoVize v Praze přitom nabízejí bezpečné, rychlé a zcela bezbolestné řešení. Primářka Oční kliniky NeoVize, MUDr. Věra Kalandrová, potvrzuje: „Obtíže při sportu jsou jednou z hlavních příčin, proč se na nás lidé obracejí. Naštěstí máme dnes k dispozici bezbolestné a spolehlivé zákroky, které nijak nesnižují odolnost oka a zajistí vysokou kvalitu vidění. Pro sportovce je vhodná metoda NeoLASIK HD, kterou volí 95% pacientů. Důvod? Samotný zákrok netrvá déle než 15 minut a HD zrak si budete užívat už pár hodin po operaci.“

K NeoLASIK HD navíc dostanete doživotní záruku v ceně zákroku. Případné dodatečné korekce dioptrických vad tak budete mít zcela zdarma. Laserová operace provždy vyřeší všechny problémy s brýlemi a kontaktními čočkami – budete si prostě už jen užívat HD zrak!

vize

Pro více informací navštivte www.neovize.cz a www.duovize.cz.

Reklama