Zdařilá imitace lidské lebky jako svícen, lampička, nebo dokonce pohár na víno dnes už asi překvapí málokoho.

Při brouzdání stránkami mých oblíbených obchodů jsem ale narazila na něco, co mě nejen překvapilo, ale zároveň i velmi pobavilo. Tyhle bytové doplňky jsou spíš pro silnější nátury. Věřím ale, že milovníci černého humoru si je zamilují stejně jako já.

Se svým morbidním způsobem smýšlení jsem si hned představila reakce poněkud měkčích návštěv, které by nějakým nedopatřením zbloudily do mého bytu. Možná by se vyplatilo nastěhovat se blíž k budově resuscitačního oddělení místní nemocnice. A nebo ze dveří sundat cedulku s nápisem „Každou třetí návštěvu sníme, druhá právě odešla“ a nahradit ji varováním: „Blížíte se k zóně zvýšené úmrtnosti. Vstup na vlastní nebezpečí“.

To, co by čekalo uvnitř, by byla třešnička na našem brutálním dortíku. Přinejmenším je to dobrý způsob, jak se na nějaký čas zbavit prudérní tchyně. Alespoň pro vás, já jsem toho ušetřena.

Tyhle dekorace do koupelny ve stylu Psycho si někdy musím pořídit. Jen tuším, že bude problém si po čerstvě shlédnutém hororu jít umýt zpocené ruce.

závěs

kobereček

Krvavý set do koupelny si můžete koupit například v obchodě Nosferatu, obojí za 700 korun.

Sada nožů s originálně pojatým stojanem nesmí chybět v domácnosti žádného vyznavače voodoo. Tip Ženy-in: Na hlavičku propíchaného nebožáka si můžete lepit fotky těch, kteří vás aktuálně nejvíc štvou. A vaření bude radost.

nože

Voodoo stojan se sadou nerezových nožů seženete v Česku v různém cenovém rozpětí (2800 až 5000 korun) v různých barevných provedeních. Shop cooldarky.cz nabízí stojan od 2899 korun, bratři Slováci si ho na suy.sk můžou koupit podstatně levněji - za 73 eur. To je v přepočtu asi 1850 korun českých.

Reklama