BrumíkDěti medvídky milují. A nejen jako hebkou hračku, s kterou usínají, či roztomilou pohádkovou postavičku, s níž prožívají rozpustilé kousky, ale také jako chutnou měkkou pochoutku pod jménem Brumík. No řekněte, o kterém medvědovi může vaše dítě říct: „Já bych tě láskou sněd.“ 

Svačinka ve tvaru medvídka je báječný nápad. Zvláště pro ty děti, které se do jídla moc nehrnou. A co je obzvlášť důležité, není to jen obyčejná sladkost, která nasytí dětskou touhu po pamlscích, ale spolu s ovocem a sklenicí mléčného nápoje je ideální dětskou svačinkou, která jim nejen chutná, ale dodá nezbytnou energii, kterou děti tolik potřebují.

Brumík„Vyvážená dětská svačina je velmi důležitá. Pravidelný přísun živin je pro rostoucí dětský organismus nezbytný. Děti by měly jíst 5x denně, aby měly dostatek energie i živin potřebných pro svůj vývoj,“ říká nutriční terapeutka Lucie Růžičková.

BrumíkVaše dítě si může vybrat Brumíka podle svého gusta. BeBe Brumíka vyrábí společnost Opavia-LU ve čtyřech příchutích – s čokoládovou, mléčnou nebo jahodovou náplní a nově také bez náplně s medem.

BeBe Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty a zvláštní péče je věnovaná i výběru tuků. Brumík obsahuje esenciální mastné kyseliny (omega 3), které jsou důležité pro růst dětí. V novém BeBe Brumíku medovém je navíc med, který nahrazuje část cukru a dodává svačince jemnou chuť.

BrumíkPrávě u nového Brumíka s medem oceňuje řada maminek i to, že je bez náplně. Měkký piškotový medvídek tedy děti zaujme, chutná jim a zároveň se při jeho konzumaci neušpiní.